Jump to content

Зловреден код или нещо по лошо ?!?


Препоръчан пост

Здравейте от известно време имам дразнещ проблем избрани думи като "Антивирусна,Вирус, имена на антивирусни програми и др." ми се затварят дали ще е браузър,картинка или инсталационен файл. Прегледах няколко теми за жалост без резултат. Прикачвам и FRST файлове с надежда да се разбере от къде е проблема 

Addition.txt

FRST.txt

Link to comment
Сподели другаде

Изпълни следното:

- изтегли прикрепения файл Fixlist.txt и го запази в същата папка, където се намира FRST/FRST64 (това трябва да е работният плот, ако си следвал точно инструкциите в предишния коментар), и замени стария файл с такова име, ако има такъв;

- стартирай FRST/FRST64;

- кликни бутон Fix и изчакай инструмента да извърши поправките;

- ако случайно има нужда от рестарт, се съгласи и остави системата да се рестартира нормално, след което остави инструментът да си довърши работата;

- когато всичко приключи, в същата папка ще се създаде Fixlog.txt, копирай съдържанието му към следващия си коментар или го прикрепи към него.

 

Опитай отново да инсталираш Malwarebytes Anti-Malware и да сканираш с нея.

Link to comment
Сподели другаде

Отново:

- изтегли прикрепения файл Fixlist.txt и го запази в същата папка, където се намира FRST/FRST64 (това трябва да е работният плот, ако си следвал точно инструкциите в предишния коментар), и замени стария файл с такова име, ако има такъв;

- стартирай FRST/FRST64;

- кликни бутон Fix и изчакай инструмента да извърши поправките;

- ако случайно има нужда от рестарт, се съгласи и остави системата да се рестартира нормално, след което остави инструментът да си довърши работата;

- когато всичко приключи, в същата папка ще се създаде Fixlog.txt, копирай съдържанието му към следващия си коментар или го прикрепи към него.

 

След това изготви пресен дневник от FRST и не рестартирай компютъра, докато не го прегледам.

Link to comment
Сподели другаде

Мерси много !! Много ми помогна сега върви перфектно и антивирусна даже се инсталирах  :superman:


само едно ме притеснява че нон стоп ми тегли актуализации на windowsa 

Link to comment
Сподели другаде

Актуализациите са важни. Явно не е актуализиран от доста време, може би откакто е инсталиран. След като навакса, ще кротне. Ако толкова много те притеснява, че се актуализира автоматично, можеш да го правиш ръчно периодично. Не ги изключвай обаче, защото, както споменах, са важни.
Link to comment
Сподели другаде

Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...