Jump to content

Проблем с нещо което ми пълни паметта в C-то ?!


LiL_Ju

Препоръчан пост

Имам проблем с гледането на филми онлайн телевизия има забавяне на думи действия много бавно като го направих с CCleaner нямаше проблем!Кажете ми какво да правя

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Кой софтуер да деинсталирам и как да го инсталирам в др дял.

За флаш плеъра опитах се да го инсталирам не стана!

Какво да правя?

Който е инсталиран на дял C. Запомняте му името и го инсталирате на другия дял.

Пак ли същата грешка дава при опит за възпроизвеждане? С какъв браузър сте? Пробвахте ли да деинсталирате флаш плеъра от контролния панел и да го инсталирате отново? Ако не. Пробвайте.

 

Имам проблем с гледането на филми онлайн телевизия има забавяне на думи действия много бавно като го направих с CCleaner нямаше проблем!Кажете ми какво да правя

Нищо не разбрах от това цялото изречение.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте ами инсталирах го от Мозалията!Имам браузер Google Grome. Ами вчера исках да гледам филмчето В борба срещу природата детско приключенско филмче прекъсваше забавяше говора бавно вървеше всичко. Когато ме накарахте да направя изчистването с CCleaner сякаш проблема беше спрял. На user C ли трябва да отида и да видя кой софтуер да деинсталирам? И друг въпрос долу където е часовника ми излиза 1 иконка за Adobe Flash Update is ready to install. Да го инсталирам ли?Благодаря за отговора!

Link to comment
Сподели другаде

 И друг въпрос долу където е часовника ми излиза 1 иконка за Adobe Flash Update is ready to install. Да го инсталирам ли?

Ъпдейт за флаш плеъра. Да, инсталирайте го.

 

На user C ли трябва да отида и да видя кой софтуер да деинсталирам?

Не. Оставете това замалко, че като гледам не разбирате много. Да не омажете нещо. Инсталирайте този софтуер. Стартирайте го и дайте снимка от него.

Link to comment
Сподели другаде

Ъпдейт за флаш плеъра. Да, инсталирайте го.

 

Не. Оставете това замалко, че като гледам не разбирате много. Да не омажете нещо. Инсталирайте този софтуер. Стартирайте го и дайте снимка от него.

Този софтуер за какво служи?

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, и аз имам проблем с  препълване на диск ''C''. Какви са тези папки с размер  23,5  GBhttp://forums.softvisia.com/public/style_images/master/attachicon.gifСнимок disk ''C''.jpg

 

system volume  information,  9files

Точки за възстановяване.

 

Тук има информация как се трият. Също така бутнете плъзгача на 3%. Така няма да заемат много пространство.

Link to comment
Сподели другаде

Вижте ето снимката със Programs Files

http://prikachi.com/images.php?images/646/7918646d.jpg

Ето и снимката от Docuumet and Settings

http://prikachi.com/images.php?images/662/7918662O.jpg

Кликнете на Documents and settings=>User и дайте нова снимка.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...