Jump to content

Проблем с нещо което ми пълни паметта в C-то ?!


LiL_Ju

Препоръчан пост

Когато давам Почистване ми излиза съобщение Този процес ще изтрие незабавно файловете от системата!Наистина ли искате да бъде извършено!Да и другия бутон е отказ!

И друг въпрос имам трябва ли да рестартирам компютъра

http://forums.softvisia.com/index.php/topic/17747-проблем-с-нещо-което-ми-пълни-паметта-в-c-то/?p=159851

 

И друг въпрос имам трябва ли да рестартирам компютъра

Не е задължително.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Готово направих го изчистих отидох в User C  и видях че има съвсем малко розово другото е синьо free space 744 MB. 20,0GB  а пък отстрани на С пише 20GB и 730MB това какво означава обяснете ми. Искам да ви споделя че опитах преди няколко дена опитах с десен бутон на мишката в/у User C пак така беше съвсем малко розово а другото пълно със синьо! Иначе сега не ми е писало съобщение за User C  след като направих с програмата CCleaner . И компютъра ми е бързичък но трябва ли да ме тревожи С че е толкова пълно а съвсем малко розово има!

Link to comment
Сподели другаде

Операционна система? Колко свободно пространство има в системния дял? Може ли снимка от системния дял? 

 

Готово направих го изчистих отидох в User C  и видях че има съвсем малко розово другото е синьо free space 744 MB. 20,0GB  а пък отстрани на С пише 20GB и 730MB това какво означава обяснете ми.

Не разбрах?

Link to comment
Сподели другаде

ами не знам как се прави снимка от системния дял

Night_Raven  е написал специално тема за това.  Как се прави снимка (screenshot) и как/къде може да се качи?

Link to comment
Сподели другаде

Извиянвайте за компютърната грамотност но трябва ли да отворя Paint  и така да направя останалите стъпки!благодаря за отговора!

Ако искате да поставите заснетата снимка от екрана. Да.

Link to comment
Сподели другаде

на С пише 20GB и 730MB това какво означава обяснете ми.

Total size - Това е целия капацитет на дяла. В случая е системния дял и е 20 гигабайта.

Free Space - Това е свободното пространство. В случая е системния дял и е 358 мегабайта. Това е доста малко пространство и може системата да е бавна и да създава проблеми.

 

Натиснете десен бутон на системния дял => Properties(Свойства)=> Disk Cleanup=> Ще се появи прозорче маркирайте всички отметки и натиснете ОК.

 

Също така изтрийте старите точки за възстановяване. Ето тук има подробно описание как става това.

 

Пишете дали ще се освободи повечко пространство на дяла. Ако не. Тогава ще трябва да изтриете излишния софтуер, за да освободите място на дяла.

Link to comment
Сподели другаде

Готово току-що го направих виж сега как е User C  изчистено ли е? И имам въпрос в сайта myonvideo искам да гледам 1 детско филмче но ми казва съобщението Please Install Media Plear 12.3 да го инсталирам ли!Благодаря за отговора!

Ето и линка от снимката!

http://prikachi.com/images.php?images/431/7905431n.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Готово току-що го направих виж сега как е User C  изчистено ли е?

Ето и линка от снимката!

http://prikachi.com/images.php?images/431/7905431n.jpg

Все още свободното място на дял C е твърде малко. Ще се наложи да деинсталирате някой софтуер и да го инсталирате в другия дял.

 

И имам въпрос в сайта myonvideo искам да гледам 1 детско филмче но ми казва съобщението Please Install Media Plear 12.3 да го инсталирам ли!Благодаря за отговора!

Да. Ето това ви трябва.

Link to comment
Сподели другаде

Кой софтуер да деинсталирам и как да го инсталирам в др дял.

За флаш плеъра опитах се да го инсталирам не стана!

Какво да правя?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...