Jump to content

Firewall tester?


Препоръчан пост

Здравейте!

Отдавна не съм писал във форума, за което съжалявам... Тук съм с въпрос за компетентни хора като вас :)

Имам за задача да тествам и намеря най-добрата Application Firewall. Съществува ли програма - тестът или туул, който да ми показва лийкове в съответната firewall? Аз съм изпробвал Nessus, Comodo Leak Test и 1-2 безизвестни туула но без никакъв особен резултат. Ако не, то бихте ли ми препоръчали уеб страница или информация за най-добрата firewall, която да не е outdated и да се дават конкретни доводи за това(не само тя е най-добрата защото така...). Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

В общи линии явно имаш предвид HIPS. Не става ясно обаче за каква операционна система иде реч. Като цяло единственото място за тест на HIPS компоненти е matousec.com. И въпреки това, резултатите там не трябва да се приемат директно и за чиста монета, защото нещата са си относителни. Просто е ориентир.

Link to comment
Сподели другаде

Съгалявам за неподробната информация, която съм дал, исках да извърша тестовете на Windows 8.1. Благодаря за отговорите, с малко труд, програмите вършат точно това, което искам :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...