Jump to content

при вписване в скайп ми излиза: "отписахме ви защото използвате остаряла версия на скайп"


Препоръчан пост

Здравейте,

днес ми го изписа това при опит да вляза в скайп акаунта ми. Ето снимка:

post-9788-0-28066800-1406981376_thumb.jpg

Скайпа е:  skype 5.0.0. 152.

Трябва ли здължително да инсталирам новата версия? Не че имам нещо против(вероятно е и по-добра), но има ли възможност да направя така че да се впиша и в стария? Други с такъв проблем?

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Трябва ли здължително да инсталирам новата версия? Не че имам нещо против(вероятно е и по-добра), но има ли възможност да направя така че да се впиша и в стария?

 

Задай опции на папки да са видими - скритите и защитените файлове.

След това влез в C:\Users\потребител\AppData\Roaming\Skype и отвори за редактиране shared.xml

Намираш реда UIVersion>0/6.14.0.104 и преправяш това в червеното на 6.18.73.106, след което запазваш файла.

При мен това е старата версия, при теб ще е някоя друга.

И си готов. :)

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

днес ми го изписа това при опит да вляза в скайп акаунта ми. Ето снимка:

http://forums.softvisia.com/public/style_images/master/attachicon.gifskype..jpg

Скайпа е:  skype 5.0.0. 152.

Трябва ли здължително да инсталирам новата версия? Не че имам нещо против(вероятно е и по-добра), но има ли възможност да направя така че да се впиша и в стария? Други с такъв проблем?

Аз бях със версия на скайпа  6.1.999.130 и ми го изписа същото.При това и на двете ми машини.

Учудващо е че никога не съм му спирал автоматичното обновяване.

Там където е съобщението има и линк.От там се тегли последната версия.

Деинсталираш старата.и след това инсталираш новата, като по време на инсталацията внимаваш каво ти предлага за инсталиране!

Link to comment
Сподели другаде

Наскоро от Microsoft се изказаха, че по ред причини ще изискват всички потребители на Skype да са с нови и актуални версии. Точно колко нови трябва да са, не знам, защото не съм се интересувал, защото аз така или иначе използвам винаги актуален софтуер (с едно единствено изключение, което обаче не е Skype). 

Нямам идея дали редактиране на версията в XML файла ще излъже сървърите на Microsoft. Изпитвам известни съмнения, защото не съм го пробвал, но може пък и да проработи.

Link to comment
Сподели другаде

При версия 3.8 няма такива проблеми. Може да е много дърта, ама работи без грешки. ;)

Учуден съм!!!!

На моите машини, бях на версия 3.8 След това минах на 4 версия.

Докато от Microsoft  изкараха версия 6.1.... за слаби машини.И сега всичко това вече не работи.

Искат да си със последна версия.

Ти сигурен ли си че всичко ти работи?

Например имаш ли видео връзка със останалите абонати?

Link to comment
Сподели другаде

Нямам идея дали редактиране на версията в XML файла ще излъже сървърите на Microsoft. Изпитвам известни съмнения, защото не съм го пробвал, но може пък и да проработи.

 

Аз го изпитах на моя Windows 8 с горепосочените версии и Скайп заработи без да ме отписва. В краен случай препоръките са да се изтрие този файл. Възможно е някои функции да не са работещи, но за мен както и обкръжението ми, също като при Night Raven няма значение, защото винаги работим с най-актуалния софтуер.

Link to comment
Сподели другаде

При версия 3.8 няма такива проблеми. Може да е много дърта, ама работи без грешки. ;)

Не съм съгласен. Колкото и да харесвах Skype 3.8 (а повярвай, наистина я харесвах), не мога да излъжа и да кажа, че можеше да се похвали с отлична стабилност. Под Windows XP може би, но не и под по-новите операционни системи. Дори нямаше активирана ASLR!

И да, редактирането на XML файла помага. Тествах го. Това е и причината Skype 3.x да се свързва нормално, ако първо се инсталира актуална версия, влезе се в акаунт, деинсталира се и се инсталира старичка версия. XML файлът остава старият, съдържащ номерът на актуалната версия.

Link to comment
Сподели другаде

А при мен номера с промяната на файла не стана. Променям версията, записвам и като пусна скайпа ми излиза същото съобщение. Отварям файла пак и там си пише старата версия. Не тази която аз съм записал.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за съветите, ето това исках(както ми каза Зиг-Заг:, "C:\Users\потребител\AppData\Roaming\Skype  редактирам shared.xml

на реда UIVersion>0/6.14.0.104 и преправям това на 6.18.73.106)-Благодаря. Спомням си още преди 7-8 години когато си купих компютъра и още нямах интернет и се сетих че може да преправя една игра и отключих всички коли да са без точки(иначе не можеше да се натрупат толкова...), но готиното беше как се сетих и открих текстовия файл със зададените точки... (-да си се похваля).  Но, аз не се сдържах и още вчера след като питах тук, взех че си изтеглих от нашия сайт(softvisia.com) последната версия на скайп портабъл. Изтрих старата, и каквото беше си направила едни папки в ...Roaming\Skypе, и т.н. Сега съм на двата компютъра с новия скайп. Работи си. Не усещам да товари компютъра повече от 5-цата с която бях(аз и по принцип не го пускам много често). Гледах в интернет един човек беше сравнил няколко скайпове от различни версии и не беше най-бавна най-новата. Така че се чудя защо държах толкова на по-стара версия.

Благодаря.

Link to comment
Сподели другаде

Аз също направих опит да редактирам.

И след това решаих да опитам със версия 3.8....

Да наистина си работи.Мога да си влизам във акаунта, без да получавам съобщения че съсм със остаряла версия.

Но не ми тръгва видеото?

Наложи се да се върна на последната версия отново /не че ми е проблемна/.

Link to comment
Сподели другаде

Но не ми тръгва видеото?

Наложи се да се върна на последната версия отново /не че ми е проблемна/.

Това с видеото отдавна се наложи, за да може да се ползват последните версии на скайп. Лично аз не провеждам видео разговори и затова не ми и трябва по-нова версия на скайп.

Link to comment
Сподели другаде

Значи това било,ах тези от майкрософт!

 

Преди три дни си бях с версия 4.2 на скайпа и не ми позволи да се логна,наложи се да инсталирам последната версия на скайпа и тогава станаха нещата!

 

След като версия 3.8 си работи ще изтрия последната простотия на майкрософт и всичко ще си дойде на мястото!

 

Аз също не провеждам видео разговори,така че не ми пречи да съм със старта скайп версия!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...