Jump to content

В my computer имам само C и D без дисковете


Препоръчан пост

Значи с hp pavilion g6 2302 с windows7 ,но в My computer  имам само С И D без нищо за cd устройството ... в device manager имам удивителни .При пускане да търси драйвъри не намира . От сайта на Hp също не става там има само за 8-ца HELP


 

Link to comment
Сподели другаде

Здравей. Специално този модел на HP е правен за Windows 8, и намирането на драйвери за Windows 7 е трудно. Ако драйверите за мрежовата карта работят коректно, провери в Windows Update какви драйвери са налични. Ето някои за Windows 7 x64 от сайта на HP:

 

LAN

USB 3.0

Video - Intel / AMD

Мултимедийни бутони

Link to comment
Сподели другаде

Ако се разчита да се намерят драйвери в сайта на HP, е нормално да няма. Иначе не би трябвало да е проблем да се намерят правилните драйвери по други сайтове. Отделен е въпросът защо е заменена Windows 8 с Windows 7, след като първата е определено по-добрата.

Link to comment
Сподели другаде

Не стана .Възстанових от преди седмица ,но не стана пак ги няма :(

Първият ти пост за проблема е от 7 юли а ти си възстановил до 10 юли, когато вече си го имал проблема, как искаш да се оправи...

 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...