Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2014


IVAN

Препоръчан пост

Желая ви приятно гледане! И стискам палци! За съжаление и днес и в неделя съм втора смяна и няма да мога даже по тв да го гледам. Ще ми звънят по телефона за хода на мача!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ако се прави обиграване на отбора за световното и всичките ни сили са насочени към това събитие , тогава това което се случва има смисъл. В противен случай се случва това за което аз говорех и не от вчера и не от днес, а то е че  слизаме надолу , даже бих добавил думата "неудържимо" .

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм на мнение, че точно в тоя мач Алексиев беше най-добрия играч ......... на Сърбите. Нито атака, нито сервиз, нито посрещане. За кво да говорим? Такова туловище е вече, че като спре ептен да играе ще заприлича на Любо Ганев. Какво беше това чудо, още се мъча да го разбера? Бяхме равностойни в първия гейм, но отново Тошко си "изигра" ролята и така Сърбите поведоха с 3 точки. Трябва Алексиев да се маха, колкото е възможно по-бързо и да върнат Казийски. Поне да пуснат младите да се обиграват, за да натрупат опит.    :no:

Link to comment
Сподели другаде

Стига с Казийски, няма да се върне, а и не мисля че ни трябва.

 

* Казийски ще се върне единствено със Стойчев, тъй като дупе и гащи.

 

Относно Алексиев, след мача с Куба на Световното не ми харесва и дори и да си подобрява играта няма да ми.

 

@keba и аз се надявам така, че в момента сме повече на моменти, от колкото преди. Преди ставаше само около 20-та точка.

 

Успех днеска!

Link to comment
Сподели другаде

И аз не мисля, че ни трябва Казийски. Миналата година поне, липсата му не се усещаше. А сега какво да си говорим, нека се обиграват младите. И дано повечето да ги вземат в класни отбори за да надграждат.

Link to comment
Сподели другаде

Камило Плачи: Това е най-правилното решение -> http://www.sportal.bg/news.php?news=496087

 

Личното ми мнение е че журналистите допринесоха с пресата към него, а той като човек, който държи на действията е отговорен за всичко се предаде. Ще питате защо журналистите? Еми преди първия мач в България питат Влади Николов: "Ще си напуска ли Плачи?" (въпрос в този аспект), и той отговаря както винаги, нито да, нито не: "Всичко е възможно, ако той реши". И на пресконференцията след първия мач при нас журналистите го засипаха с подобни въпроси над 30мин. След това имат други загуби и нормално и въпросите да продължават...

 

Успех на Плачи с бъдещата му кариера!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...