Jump to content

Picasa на Google


Препоръчан пост

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Какво е сложила ? И с какво искаш да ти помогнем ?

 

Очевидно проблеми със знаците за пунктоация. Изречението най - вероятно трябва да изглежда така :

PICASA сложи някакъв порядък в моя компютър. Благодаря ви !!!

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм разочарована от пикасата, преде месец-два бях много въодушевена да я ползвам, ама след като няколко пъти ме наплю, че не я кефи, че съм с Линукс, и че отказва да бачка с федората и се отказах! :(
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
  • 1 month later...
Изтеглих си Picasa 3 и се интересувам дали има за нея български превод.Много е по-добра от Picasa 2.

И на мен лично ми хареса доста повече Picasa 3, но май още няма български превод. Предполагам, че е във финалната версия.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 3 months later...
Как да си изтегля снимките от моя picasa уеб албум.Искам да си кача малко снимки в Фейсбук,но не ми се рови из дискове.Иска ми някакво приложение,а не знам какво.
Link to comment
Сподели другаде

Примерно това - http://picasaweb.google.com/bo6ko1/Rimini# и даваш Download to Picasa и ще ти се отвори прозорец в Picasa, в който ще се показва прогреса на сваляне на снимките от албума.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 years later...

Здравейте в тази тема не е писано от доста време но реших да пиша тук за да не отварям нова.От три дни имам проблем с разглеждане на снимки в Picasa уеб албум.Пробвах с три различни браузъра и едно и също ето снимка какво се появява незнам къде е проблема в сайта или при мен?Имам дори проблем със своя профил появява се същото само надписи без снимки.

 

 

post-18676-041842700 1299567302_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...