Jump to content

Picasa на Google


Препоръчан пост

Информацията е копирана от линка по-долу

 

Използвайте Picasa на Google, за да намирате и се наслаждавате на снимките в компютъра си за секунди.

Изтегляне на безплатен софтуер, който гарантира, че вашите снимки ще са винаги подредени.

 

Picasa е софтуер, който ви помага веднага да намерите, редактирате и споделяте всички снимки на вашия компютър. Можете да започнете, като използвате Picasa за лесно сваляне на снимки от вашата камера. От този момент всеки път, когато отваряте програмата, тя автоматично ще намира всички ваши снимки (дори тези, които сте забравили) и ще ги сортира във видими албуми, подредени по дата с имена на папки, които да разпознавате. Можете да местите с мишката, за да подредите вашите албуми и да направите етикети за създаване на нови групи.

 

Picasa прави усъвършенстваното редактиране леко, като само с едно кликване правите корекции и мощни ефекти и споделянето на снимки става лесно; можете да изпращате по електронна поща, да печатате снимки у дома, да правите CD за подарък и дори да покажете снимки на свой собствен блог.*

 

В момента се поддържат следните езици: Английски (Великобритания), Английски (САЩ), Бразилски-Португалски, Български, Виетнамски, Гръцки, Датски, Естонски, Индонезийски, Исландски, Испански, Италиански, Каталунски, Китайски опростен, Китайски традиционен, Корейски, Латвийски, Литовски, Немски, Норвежки, Полски, Румънски, Руски, Словашки, Словенски, Сръбски, Тагалог, Тайвански, Турски, Украински, Унгарски, Фински, Френски, Холандски, Хърватски, Чешки, Шведски, Японски.

 

http://pics.softvisia.com/design/pics/174/screenshot.jpg

 

 

Официална страница: picasa.google.com (на български)

Изтегляне на Picasa: Picasa 2.2.0 (4.6 MB)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 3 months later...
  • 11 months later...
Не мога да разбера едно нещо и то е, защо като си инсталирам версия УЖ на Български, не ми излиза на Български език програмата, на какво се дължи това?Дали има нещо в настройките, което може да се промени?!?!
Link to comment
Сподели другаде

Не мога да разбера едно нещо и то е, защо като си инсталирам версия УЖ на Български, не ми излиза на Български език програмата, на какво се дължи това?Дали има нещо в настройките, което може да се промени?!?!

Tools -> Options -> Таба General -> 2-рото падащо меню "Language used in menus and ..." -> дай на Български -> не знам дали ще стане, защото аз съм фен на софтуера на анг., с Български не мога да го понясям ...

Link to comment
Сподели другаде

Tools -> Options -> Таба General -> 2-рото падащо меню "Language used in menus and ..." -> дай на Български -> не знам дали ще стане, защото аз съм фен на софтуера на анг., с Български не мога да го понясям ...

Благодаря....Опитах, но не става...Полето не е активно няколко път свалях програмата от различни места УЖ на БГ, а се оказва, че не е на БГ...

Ползвала съм я на БГ и за това сега ми е по-лесно да я ползвам пак на БГ просто навик...

И сега не знам какво да я правя, за да сменя езика понеже не става и аз не разбирам защо....!!!! :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря....Опитах, но не става...Полето не е активно няколко път свалях програмата от различни места УЖ на БГ, а се оказва, че не е на БГ...

Ползвала съм я на БГ и за това сега ми е по-лесно да я ползвам пак на БГ просто навик...

И сега не знам какво да я правя, за да сменя езика понеже не става и аз не разбирам защо....!!!! :crosseyes1:

Да, кой с какво е свикнал ;)

Махни програмата и инсталирай това -> http://dl.google.com/picasa/picasa2-current.exe -> и трябва да е на БГ :?

Link to comment
Сподели другаде

Да, кой с какво е свикнал ;)

Махни програмата и инсталирай това -> http://dl.google.com/picasa/picasa2-current.exe -> и трябва да е на БГ :?

:bravo: Мерси отново страшен си, сега всичко е наред... :kissed:

Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...
Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...