Jump to content

Търся програма за следене на компютъра ми


Препоръчан пост

Аз имах предвид за резултата от експлоатацията, но ти си останал на място.

 

Няма да е лошо да покажеш снимки на настройките, които си бутнал в NOD да видим, че си оказал каквото трябва.

Резултат не мога да дам защото програмата не работи повече от 2 часа.Колкото до снимки също няма да мога да прикача,защото най-малкото не знам как става,ако обаче ми обясните ще ги кача.В началото на темата обясних,че съм лаик в тази област.Настройките ги направих както ми ги написа колегата.И днес програмата е работила не повече от 2 часа.

Моля помогнете,че вече съм в безизходица.

Link to comment
Сподели другаде

След като отворите съответния прозорец с настройките в  NOD32 натиснете бутона "PrtSc" горе до F12.След това отворете Paint и натиснете Ctrl+V.Снимката би трябва да се появи във Paint.След това  я запаметете някъде от File>Save As и да я прикачете в следващия пост.Това е стандартният вариант.Ако не ви се занимава с Paint може да използвате някоя програма като Lightshot.

Link to comment
Сподели другаде

По моему изключенията са направени грешно. Дадени са преки пътища, а не самата програма.

Вкарай в изключения инсталационната директория на кейлогъра. Трябва да е някъде из Program Files. Виж къде се инсталира. Може и да е в папка Application Data, твърде вероятно, за да не се изисква UAC.

Link to comment
Сподели другаде

Сам ли се оправи или ние те оправихме?

Без вас нямаше да се справя.За два дни работа на програмата разбрах едно.Имам най-прекрасната жена на света.Съмненията ми към нея бяха породени от постоянното изтриване на дискусиите в скайпа.Но сега разбрах че синковеца (на 7 години)през деня сяда да си играе на компютъра и пише в скайпа и трие наред каквото е написал.

Програмата е перфектна и съм много доволен,че я инсталирах,че не се знае до къде щях да стигна. 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...