Jump to content

Ръководство за работа с Windows Movie Maker


Препоръчан пост

Здравейте! От скоро работя с Windows Movie Maker. Правя всичко както е обяснено в инструкциите, но след като пусна да видя как се е получил клипа има само музика, а картините, които съм сложила, не излизат - има само черен екран. Може ли някой да ми обясни защо става така? Много ще съм ви благодарна! Благодаря предварително!
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • Отговори 243
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте! От скоро работя с Windows Movie Maker. Правя всичко както е обяснено в инструкциите, но след като пусна да видя как се е получил клипа има само музика, а картините, които съм сложила, не излизат - има само черен екран. Може ли някой да ми обясни защо става така? Много ще съм ви благодарна! Благодаря предварително!

Макар да съм работил с Movie Maker само веднъж, ще направя опит да помогна. Обикновени картинки ли използваш за клипчето?

 

Здравейте,ако може някой да ми каже как да направя видео когато играя някоя игра.10x предварително :) :) :)

Ръководство за работа с FRAPS

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
а били ми обяснил как става обработката?

Като казах, че не е за създаване на клипове имах предвид, че не може да записва такива от видео камера или друг източник, а не че не може да създава клипове от други файлове.

Ами то не може да се обясни с едно изречение. Като цяло си зареждаш клипчетата, картинките и аудио файловете и от тях си правиш общо клипче както искаш. Намираш се в тема, която е ръководство за програмата, можеш да прочетеш първия пост. :)

Link to comment
Сподели другаде

здравеите,аз си направих клипче обаче не мога да го пусна във бс плеар или уинамп-а,искам да го направа във друг формат които става за гледане,моля ви обяснете ми..
Link to comment
Сподели другаде

Кажи какъв изходящ формат излезе след като си направил видеото?

 

Може да пробваш да прекодираш в подходящ формат филмчето си с безплатния MediaCoder. Програмата има български интерфейс. Снимка:

http://img412.imageshack.us/img412/8953/32077691pz5.png

 

Имам и друг съвет. Аз използвам един хубав плеър: VLC Media Player. Ако имаш проблем, опитай с този плеър. Има страхотни възможности да пуска всевъзможни формати медия.

 

Но е добре да огледаш какъв кодек-пакет използваш. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте, искам да питам:

1. Каква е пречината програмата да ми изчезва моментално, когато искам да добавя текст или ефект(отпреди не беше така)?

2. Мога ли да смалям клипчета от 156мб (примерно) на <100мб? и ако не предложете ми как:)

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, искам да питам:

1. Каква е пречината програмата да ми изчезва моментално, когато искам да добавя текст или ефект(отпреди не беше така)?

2. Мога ли да смалям клипчета от 156мб (примерно) на

1. Някакъв бъг вероятно. Изключително трудно е да се каже от какво може да е.

2. В предния коментар, преди твоя, има едно добро решение.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,работя с програмката от скоро и все още не ми е много ясно всичко.Успях все пак да си направя клип,но когато го гледам не успявам да прочета текста до край,защото тече много бързо.Вапроса ми е има ли начин да го забавя?
Link to comment
Сподели другаде

Явно е нещо се е бъгнало:( мъчих се да я преинсталирам ама нещо нестава пак си е така

Възможно е да конфликтира с някой друг софтуер, драйвери или кодеци. Не се знае. Можеш да опиташ, колкото за пробата, под Safe Mode да видим дали ще има проблем.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...