Jump to content

Ръководство за работа с Windows Movie Maker


Препоръчан пост

  • Отговори 243
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аха, значи имаш глупавия ffdshow. Деинсталирай го и опитай да сложиш някой нормален пакет с кодеци. Например K-Lite Basic трябва да ти свърши работа. Може и някой друг, но не инсталирай ffdshow.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте .Много ще се радвам,ако някой ми обясни как мога да намаля звука на вече готов клип така че да не се чува за да вмъкна било своя глас или някоя друга песен различна от тази на готовият клип,без да се чува оригиналният звук към клипа :blush:

мн ще се радвамрако някой намери време да ми обясни :peace:

Link to comment
Сподели другаде

В долната лява част на Movie Maker първият бутон е Set Audio Levels. Кликането му ще изведе плъзгач, чрез който можеш да зададеш звука от видео клиповете или от аудио пътечката да чуваш. Дано ти свърши работа.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Искам да се пробвам да направя караоке към една песен,но как се вмъкват буквите и как се постига синхрона с песента ,като в тази песен http://www.vbox7.com/play:42a3a42a отново мн ще съм ви благодарна,ако намерите време да ми обясните :thumbsup:
Link to comment
Сподели другаде

Искам да се пробвам да направя караоке към една песен,но как се вмъкват буквите и как се постига синхрона с песента ,като в тази песен http://www.vbox7.com/play:42a3a42a отново мн ще съм ви благодарна,ако намерите време да ми обясните :thumbsup:

Не мисля, че това може да се направи с Movie Maker. С коя точно програма е правено не знам.

 

Пробвах се да направя едно слаид шоу,но на моята програма ефектите са твърде скучни.От къде мого да вмъкна по-интересни ефекти ?

Коя точно програма имаш предвид под "моята програма"?

Link to comment
Сподели другаде

Привет!

За слайд шоу можеш да погледнеш

Тук!- платена.Има и ръководство

Тук!- безплатна

Можеш да прегледаш и платената Wondershare Flash SlideShow Builder

За тези се сещам на първо четене.

Между другото- безплатната версия предлага доста възможности и непрекъсното се увеличават екстрите и.

Успех! :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Благодара на ванката за разясненията!

Относно тази програма-имам проблем с нея.Не мога да сложа музика!Пробвах с хиляди песни но ми изписва че всяка една от тях е невалидна.Някой знае ли къде може да е проблема?

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...