Jump to content

Ръководство за работа с Windows Movie Maker


Препоръчан пост

  • Отговори 243
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Айде кажи ми някоя програмка също толкова лесна като Windows Movie Maker. Ама да мога да правя направо AVI-та.

За жалост не се сещам такава. Почти не обработвам видео.

Link to comment
Сподели другаде

Привет!

Кажи какво по- точно искаш да правиш. Ако ще правиш филмче от серия снимки, с ефекти и музика и искаш да ти ги запази в avi. формат Inalbum Deluxe ще ти свърши чудесна работа.

Ръководство за работа с нея можеш да видиш тук:

Тук!

С програмата се работи лесно и стават много стилни според мен клипчета.

Ако обаче искаш да обработваш avi-та- тя не може да го направи. Затова кажи, какво точно ти трябва, за да опитаме да помогнем. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте на всички!Аз отскоро работя с movie maker и имам едни проблем,значи позволява ми филма да се състои само от 7 части,след което програмата си се изключва сама.Слагам седем картинки например и след седмата се изключва.Ако някой може да помогне ще съм много благодарна.
Link to comment
Сподели другаде

:crazy: Първо здравейте и честита нова година, относно програмата... ами аз съм пъхал в нея цял филм от 700Мбайта или към 2000-3000 части и си работи ,а и това за песента... може да се скаси, но и зависи от версията. При XP е с версия 1.1.2427.1 (не 2.00) и такива екстри като описаните с началните надписи и меню Tools няма както и SP2 и даже 1 не са част от Windows, а се изтеглят и и нсталират.

 

ПП:

Да не кажем, че SP2 работи на малко машини и на така като моята направо и видя сметката и едвам си поправих горе-долу Windows-а после. Да не говорлим, че този Пак е голям колкото целият Windows. :crosseyes1: А за добавянето на още песни... ами Import-ваш песента първо, после кликваш на нея и я местиш както първата. появява ти се едно [] и гледаш просто да е след края на предната. Между другото ако преместиш едната снимка върху другата се получава плавно преливане на едната в другата :thumbsup: По привцип това става като първо "увеличиш" клипа отдолу който създаваш, после маркираш снимката и по-горе ти излизат едни триъгалничета. с тях може да напрвиш да заема по голям интервал от време или по маълк. Демек по дълго да стой на екрана. Просто я преместваш малко да е върху предната с 1 деление и се получава преливане :peace:

Редактиран от Charmed
Link to comment
Сподели другаде

:crazy:При XP е с версия 1.1.2427.1 (не 2.00) и такива екстри като описаните с началните надписи и меню Tools няма както и SP2 и даже 1 не са част от Windows, а се изтеглят и и нсталират.

 

Човече сигурен ли си в това което казваш??? Аз не съм много.

Aз съм с SP2 и всичко това, което съм описал в първият си пост го има. Не съм инсталирал никакви други неща.

Аре вече преди да пишеш нещо да провериш дали е така и тогава да пишеш. Кво щe кажеш?

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Здравейте на всички!Аз отскоро работя с movie maker и имам едни проблем,значи позволява ми филма да се състои само от 7 части,след което програмата си се изключва сама.Слагам седем картинки например и след седмата се изключва.Ако някой може да помогне ще съм много благодарна.

 

Здравейте!

Изтеглих версията 2.0 от сайта който Ванката беше оставил и имам същия проблем.Някой може ли да ми помогне.Благодаря предварително.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Здаревеите обяснението за работа с Movie Maker е страхотно, но имам един проблем които спира всичко и той е че като си отворя Movie Maker не ми излиза прозореца Моvie Tasks! Моля ви кажете ми от къде да го извадя? ще съм ви благодарна :) :) :)
Link to comment
Сподели другаде

Привет,

 

Има два начина да извадиш подпрозореца Movie Tasks. Единият е като чукнеш върху бутона "Tasks" в лентата с бутони в горната част на програмата (бутона е маркиран в жълто):

http://pics.softvisia.com/design/pics/MovieMaker1.png

 

А другият начин е като чукнеш бутона "Tasks" от менюто "View" в най-горната част на програмата (бутона е маркиран отново в жълто):

http://pics.softvisia.com/design/pics/MovieMaker2.png

Link to comment
Сподели другаде

ЗДРАВЕЙТЕ,

програмата ми работеше чудесно, но днeс при опит до вляза от capture from video device ми изписва някакво съобщение че не намира камерата и не мога да стартирам.Моля ви даите ми съвет какво да направя

Редактиран от DANJO
Link to comment
Сподели другаде

ЗДРАВЕЙТЕ,

програмата ми работеше чудесно, но днeс при опит до вляза от capture from video device ми изписва някакво съобщение че не намира камерата и не мога да стартирам.Моля ви даите ми съвет какво да направя

Рестартирай програмата и пробвай отново. :)

Link to comment
Сподели другаде

ей хора ще сам ви много благодарна ако някой ми обесни как да си оправя Windows Movie Maker начи моя проблем е следния:там кадето се добавя текст или пишеш нещо да се добави кам клипчето/видеото текста се пише обаче нали има да си избираш анимации как да ти излиза написания текст обаче при моя случай няма такова нещо и не може да се добавя текст кам видеото ако някой ме разбра ще бада мн благодарна и щастлива някои да помогне :) Редактиран от ViKsItY
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...