Jump to content

Може ли лаптопа ми сам да си произвежда вируси?


Препоръчан пост

  • Отговори 99
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Не става въпрос за противоречене. Просто когато се смесват различни инструкции, потребителите, които търсят помощ, се объркват още повече. А и реално не сме те одобрили да можеш да пишеш в този раздел, където обикновено само експертите пишат.
Link to comment
Сподели другаде

Опитах се изпълня инструкциите, но като стартирам се явява прозорец на който пише: Value in registri can't be opened.

 

Когато системата предложи актуализация я инсталирам. 

Link to comment
Сподели другаде

Не съм се отказал. На прозореца с белите кръстчета има само едно бяло кръстче. Има два жълти триъгълника с удивителен знак и една зелена чавка. Иска REBOOT. Не знам какво е това.

 

Тук публикувам последния дневник от сканирането с AntiMalwaresBytes AntiMalware:

 

mbam-log-2014-03-04 (12-10-27).txt

Link to comment
Сподели другаде

Въпросът е дали си кликнал бутоните до иконките с бял кръст на червен фон или не си.

 

Относно сканирането с Malwarebytes Anti-Malware, щях да ти кажа да направиш този път пълно сканиране (не бързо), за да се открият останалите копия на червея по твърдия диск.

Link to comment
Сподели другаде

Както писах по-горе, само на едната иконка има червена точка с бял кръст. Кликвам върху нея, но няма резултат.

 

Тъй като сега е късно, утре сутринта ще пусна пълно сканиране.

Link to comment
Сподели другаде

Според логовете системата вече би трябвало да е чиста. Има ли все още някакви конкретни проблеми или да започнем с почистването на инструментите, които използвахме?
Link to comment
Сподели другаде

Според логовете системата вече би трябвало да е чиста. Има ли все още някакви конкретни проблеми или да започнем с почистването на инструментите, които използвахме?

Мога ли да си дам мнението?

Там където само експертите пишат?

Върнах се да преброя сканиранията..Около девет сканирания със mbam.

И отново има открити зарази.

И му казвате на човека че вече всичко е наред.

Сега като се замисля: Ще ми кажете ли къде да си подам молбата за ме одобрите..

Не го приемайте на сериозно. :D  :D  :D

Link to comment
Сподели другаде

Откритите зарази от последното сканиране са остатъци от TDSS. Не се появиха отново предишните .scr файлове, така че считам системата за чиста.

Разбира се, ако потребителят желае, може да повтори сканирането, за всеки случай.

Link to comment
Сподели другаде

От последния дневник се вижда, че гадинките не са се завърнали. Премахнати са само два обекта, които: 1) не са били премахнати при предното сканиране с програмата и 2) така или иначе са остатъци под карантина на AdwCleaner, което ги прави безвредни.

 

Това ме връща на по-горния ми въпрос дали има някакви други оплаквания или можем вече да се ориентираме към приключване.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...