Jump to content

Съмнения за вирус


Препоръчан пост

Здравете, проблемът ми е следният. Изтеглих една игра на лаптопа си, преди да я инсталирам я проверих с антивирусната (AVG) и не откри заплахи, но когато започна инсталацията ми откри троянец. Спрях инсталирането, изтрих всички свалени файлове,но антивирусната ми даде, че  не може да го изтрие след няколко опита. Пуснах пълен скан на компютъра, но нищо не засече и периодично пак пускам да видя дали няма да хване нещо. Понеже не разбирам от антивирусни и всякакви защитни програми го оставих така и щях да гo дам на по-запознати да го погледнат. Днес го включвам и ми излиза светло син екран, който май нищо добро не вещае- компютърът се бил изключил, поради опасност от увреждане, да съм си проверила празното пространство на дисковете и за BIOS-a пишеше нещо ... Пробвах да изтегля посочения Malwarebytes Anti-Malware, но ми дава, че ахривът е празен. Очевидно не съм въобще запозната как да процедирам и търся съвет от вас ако мога да се справя сама с вашите насоки или да го оставям на някой разбиращ, понеже утре пътувам, а лаптопът ми е необходим  =]

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ти за мнението :) Успях да получа невиртуална помощ, така че всичко вече е ок и може да затворите темата. И отново благодаря за бързото отзоваване.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...