Jump to content

Проблем с изключване на компютъра по време на работа


Препоръчан пост

Здравейте! Имам проблем от 3 дни, както работи компютъра ми изключва. Вчера го отворих, проверих кабелните връзки и го почистих от праха. После  работи без прекъсване цял ден, няма проблеми. Днес го включих и след 10 минути отново изключи. Моля за съвет, ако някой знае как да намеря причината!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Изписва ли син екран(BSOD) при изключване?Проверявал ли си на какви температури работи?Виж случайно да не мърда много захранващият кабел отзад.И също така можеш да пробваш с друг разклонител.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте! Имам проблем от 3 дни, както работи компютъра ми изключва. Вчера го отворих, проверих кабелните връзки и го почистих от праха. После  работи без прекъсване цял ден, няма проблеми. Днес го включих и след 10 минути отново изключи. Моля за съвет, ако някой знае как да намеря причината!

Тествай Рам-а

Link to comment
Сподели другаде

Можеш да опиташ да го свържеш към друг контакт, не в друго гнездо на същия разклонител, а в напълно различен контакт. Също така ще е от помощ ако споменеш какъв точно е захранващият блок, защото е много вероятно проблемът да е в него.
Link to comment
Сподели другаде

Ахм, аз имам същият проблем. Моят лаптоп обаче, че бъде даден на ремонт.При мен също изключва като при спиране на тока, като се чува как нещо прищраква. Добрата новина е , че сега изобщо не включва /макар да се мъчи/, което означава, че не рискува в момент на упомрачение да го захвърля на пода с трясък... Иначе ще следя темата.
Link to comment
Сподели другаде

ISO SWITCHING POWER SUPPLY ISO-450PP

Ако наистина пише само това, значи е някакво измислено китайско. Ще е много добра идея да се провери как са му напреженията и дори да се отвори да се види дали няма подути/разтекли кондензатори.
Link to comment
Сподели другаде

Проверих кондензаторите, добре са. Ще допълня само, че при стартиране не винаги се включва от първия път, и натискам бутона втори и трети път, докато се включи.

Link to comment
Сподели другаде

Проверих кондензаторите, добре са. Ще допълня само, че при стартиране не винаги се включва от първия път, и натискам бутона втори и трети път, докато се включи.

Това е точно от захранването. Ако можеш да мериш с мултицет, премери 12V.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...