Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте и честита коледа! Проблема ми е, че Skype претоварва компютъра ми. Със Windows 8 съм и проблема се появи преди 2-3 дни. Без да говоря по skype процесора стига до 50-80%. Без включен skype компа ми е нe надвишава 10%. Незнам какво да правя, допитах се до няколко приятели и те ме посъветваха да преинсталирам skype, но това не помогна... Не съм 100% сигурен, че е вирус, но за друго не се сещам... Някой викат, че е от самият skype, но при положение, че други приятели нямат този проблем и при това моят е от скоро не съм съгласен, че е от skype... По-надолу съм прикачил файловете от MBAM и DDS, както и снимки на процесите със и без skype. Ако имате идеи?

Благодаря и весело посрещане на празниците!

mbam-log-2013-12-25 (16-25-48).txt

attach.txt

dds.txt

post-13925-0-49881900-1387982779_thumb.jpg

post-13925-0-55375400-1387982793_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте и Честита Коледа..! :)
 
http://briteccomputers.co.uk/wp-content/uploads/2012/10/qrazy508-240x140.jpg

  • Моля изтеглете Farbar Recovery Scan Tool и го запазете на десктопа.
  • Стартирайте файла FRST.exe.
  • Програмата ще се стартира. Натиснете YES за да се съгласите с лицензионното споразумение.
  • Сложете всички отметки.
  • Натиснете бутона SCAN.
  • Ще се създадат два лог файл с името - FRST.txt и Addition.txt на десктопа.
  • Файлът FRST.txt копирайте в следващия си пост. Addition.txt прикачете в следващия си коментар (погледнете опцията Прикачени файлове, когато публикувате мнение).
Link to comment
Сподели другаде

Изтеглете прикачения файл и го запазете там, където сте свалили FRST.exe => fixlist.txt
Стартирайте отново FRST.exe и натиснете бутона Fix веднъж и изчакайте.
Ще се създаде нов лог файла FixLog.txt. Публикувайте съдържанието му в следващия си коментар.

Link to comment
Сподели другаде

Няма промяна. В момента Skype ми е на 41% обаче сега се сетих, че някой път компа зацепва за по 5-6 секунди. В смисъл както си слушам музика и си ровя в нета, компа забива и немога да правя нищо... дори и курсора не се движи. Незнам дали тази информация е от полза и ще помогне или дали изобщо има връзка със skype.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Няма промяна. В момента Skype ми е на 41% обаче сега се сетих, че някой път компа зацепва за по 5-6 секунди. В смисъл както си слушам музика и си ровя в нета, компа забива и немога да правя нищо... дори и курсора не се движи. Незнам дали тази информация е от полза и ще помогне или дали изобщо има връзка със skype.

 

Здравей! Като съвет само, няма да е лошо да си пуснеш проверка на твърдия диск, ако досега не си пускал!

Link to comment
Сподели другаде

Здравей! Като съвет само, няма да е лошо да си пуснеш проверка на твърдия диск, ако досега не си пускал!

Пускал съм, уж няма повредени сектори или други грешки. Пускал съм само вградената в Windows където е. Мисля да изтегля HDD Regenerator и да пробвам с нея. Гледах в форума, че няколко човека я препоръчват, ставало бавно но доста качественно. 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...