Jump to content

Даде ми Син Екран


F0rb1dd3j

Препоръчан пост

Драйвер за дънната платка

Драйвер за звуковата карта

Драйвер за мрежовата карта

Драйвер за USB 3.0 контролера

 

Актуализирай всички тези. Ако ги има в панела за деинсталиране на програми, първо ги деинсталирай.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Драйвер за дънната платка

Драйвер за звуковата карта

Драйвер за мрежовата карта

Драйвер за USB 3.0 контролера

 

Актуализирай всички тези. Ако ги има в панела за деинсталиране на програми, първо ги деинсталирай.

 

 

В деинсталиране на програми имам 2 драйвера за 3.0 УСБ-то имам за звуковата карта пак 2 са маи но други не виждам ето погледни и кажи кои да махна преди да инсталирам тези: 

http://prikachi.com/images.php?images/575/7488575m.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Деинсталирай всичко на ASMedia, Intel и Realtek.

Всичко деинсталирах и след това инсталирах тези дето ми даде 

 

На драйвера за усб към този дето ми даде преди да свърши инсталацията ми искаше да инсталира още нещо и аз го инсталирах 

 

Имам някакъв ъпдате на Windows ми излезе току-що

 

Intel - Other hardware - Intel® Management Engine Interface

 
Размер на изтеглянето: 69 KБ
 
За да влезе в сила тази актуализация, може да се наложи да рестартирате компютъра си.
 
Тип актуализация: Препоръчва се

Нов син екран след няма и 5 минути игра ... 

http://dox.bg/files/dw?a=3d6c28c54e

Link to comment
Сподели другаде

Понеже не разбрах напълно, натовари ли системата с Prime95? Ако да, кой режим използва? Какъв точно беше резултатът? Натовари ли системата след смяна на захранването? Ако не, направи го.
Link to comment
Сподели другаде

Не съм я товарил до ся просто като пусна игра към интернет в случая CS Global offensive той сам дава сини екркани забивания и темп подобни Искаш сега ли да я натоваря ако да с Прайм95 ли да бъде и на кои режим ?  ( не може ли да използвам стрес тест от аида64 )  ?  

 

Даде ми син екран с еррор 0х00000024 и 0x0000003B (след като пуснах стрес теста на аида64 ) 

Link to comment
Сподели другаде

По принцип тестът за натоварване на AIDA64 не е лош, но този на Prime95 е по-пълноценен. Щом обаче дори на този на AIDA64 се дъни, значи има по-сериозен проблем.
Направи чисто стартиране (clean boot) и отново опитай някой тест за натоварване. Дай и снимка от секция Датчик на AIDA64.

Какъв точно е новият захранващ блок? И всъщност наистина ли е чисто нов или е втора употреба?

Беше ли пускан тест на паметта с Memtest86+? Ако да, припомни какви бяха резултатите?

Занулявал ли си настройките на BIOS/UEFI?

Link to comment
Сподели другаде

 

По принцип тестът за натоварване на AIDA64 не е лош, но този на Prime95 е по-пълноценен. Щом обаче дори на този на AIDA64 се дъни, значи има по-сериозен проблем.
Направи чисто стартиране (clean boot) и отново опитай някой тест за натоварване. Дай и снимка от секция Датчик на AIDA64.

Какъв точно е новият захранващ блок? И всъщност наистина ли е чисто нов или е втора употреба?

Беше ли пускан тест на паметта с Memtest86+? Ако да, припомни какви бяха резултатите?

Занулявал ли си настройките на BIOS/UEFI?

Така снимката http://prikachi.com/...03/7493803H.jpg

Новия блок е от един приятел има 5 години гаранция използвал е 6 месеца а модела е Cooler Master B700

Да преди пусках мемтест86+ и направи 7 паса без никакви грешки след това махах и играх с по една по 1-2 часа и после само с  другата 1-2 часа и пак нямаше ядове обаче когато сложа 2те и започва не знам защо ( ако трябва да пусна тая вечер пак един мемтест? )  .. За биоса всичко в него съм го дал под подразбиране ... обаче версията на биоса ми е много стара то вече има 3-4 по-нови аз съм с 1001 а то последната е 1401 

Link to comment
Сподели другаде

Преинсталирах Windows-a обаче имам проблем с инталирането на драйвера за Хард диска свалям най-новия от сайта н дъното и когато го отворя да го инсталирам ми казва че Computer does not meet the minimum requirements for installing the software??? 

 

А това е последния драйвер за Сата 
Intel Rapid Start Technology V2.1.0.1002 for Windows Win7 32bit & Win8 32bit.
Intel Rapid Start Technology V2.1.0.1002 for Windows Win7 64bit & Win8 64bit.
File Size 2.46 MB

Link to comment
Сподели другаде

Това не е драйвер за SATA контролер. Също така, Rapid Start технологията се отнася само за Ultrabook системи. По-скоро се увери, че инсталираш актуалните драйвери като цяло. На сайта на дънната платка обикновено са стари.

Link to comment
Сподели другаде

Това не е драйвер за SATA контролер. Също така, Rapid Start технологията се отнася само за Ultrabook системи. По-скоро се увери, че инсталираш актуалните драйвери като цяло. На сайта на дънната платка обикновено са стари.

А кои трябва да инсталирам погледни в сайта и ми кажи кои ? А и от къде да сваля по-новите щом казваш че в сайта са стари ..  

Link to comment
Сподели другаде

Вече съм дал връзки към повечето драйвери. Пропсунал съм този за USB 3.0 контролера на Intel, който можеш да изтеглиш от тук.

Разбира се отстава и видео картата, за която можеш да го изтеглиш от тук.

Link to comment
Сподели другаде

 

Вече съм дал връзки към повечето драйвери. Пропсунал съм този за USB 3.0 контролера на Intel, който можеш да изтеглиш от тук.

Разбира се отстава и видео картата, за която можеш да го изтеглиш от тук.

 

Да обаче за Сата нямам драйвер ? 14.4 за видеото има го и в амд понеже ми е такава видео картата .. пуснах пак Стрес тест и компютъра ми замръзна нищо  не можеш да правиш и мишката да мърдаш само рестарт го оправя ? на какво се дължи това ( мисля да направя отново преинсталация и да сложа всички драйвери дето ще ми дадеш и си ми дал ) 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...