Jump to content

Даде ми Син Екран


F0rb1dd3j

Препоръчан пост

Трябва. Но при положение че всеки дъмп фал е различен, трябва да пробваме всичко.

Така пуснах го и ми се зареди Windows-a сега какво за сега нямам син екран ? Сега какво да го ресна да влезна в сафе моде с Command Processor (cmd) и да го премахна ? 

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Така пуснах го и ми се зареди Windows-a сега какво за сега нямам син екран ? Сега какво да го ресна да влезна в сафе моде с Command Processor (cmd) и да го премахна ? 

Не не.Остани си така и известно време.Пробвай всички неща както обикновенно правиш.Въпроса е да се стигне до син екран.

И след това какво следва.

Ако не можеш да заредиш ОС, значи че се е докоснала до лош драйвер.

Ако зареди ОС значи че не е от драйвер.Можеш да спреш Driver Verifier от командният прозорец.

Link to comment
Сподели другаде

Не не.Остани си така и известно време.Пробвай всички неща както обикновенно правиш.Въпроса е да се стигне до син екран.

И след това какво следва.

Ако не можеш да заредиш ОС, значи че се е докоснала до лош драйвер.

Ако зареди ОС значи че не е от драйвер.Можеш да спреш Driver Verifier от командният прозорец.

Обаче проблема е там че го спрях .... има и нещо друго обаче след като го спрях и се си пуснах компа ми няма драйвера за мрежовата карта ???

Link to comment
Сподели другаде

Обаче проблема е там че го спрях .... има и нещо друго обаче след като го спрях и се си пуснах компа ми няма драйвера за мрежовата карта ???

Защо е трябвало да го спираш.Това няма да ти навреди по никакъв начин.

А драйвера на мрежовата ти карта не може да е премахнат от Driver Verifier.

Ако ти е проблем намирането на драйвера на твоята Мрежова карта, пиши кой модел е и ще видим какво може да се направи!

Link to comment
Сподели другаде

Защо е трябвало да го спираш.Това няма да ти навреди по никакъв начин.

А драйвера на мрежовата ти карта не може да е премахнат от Driver Verifier.

Ако ти е проблем намирането на драйвера на твоята Мрежова карта, пиши кой модел е и ще видим какво може да се направи!

То ми е вградено в дъното .. а ако не е от  Driver Verifier тогава как сам се е махнал ? а да пусна ли пак Driver Verifier ???

Link to comment
Сподели другаде

То ми е вградено в дъното .. а ако не е от  Driver Verifier тогава как сам се е махнал ? а да пусна ли пак Driver Verifier ???

Да пусни го.Нека да си работи така до следващият син екран.И тогава го изключи.

И идея си нямам как се е махнал.Но Verifier-а нама тази опция да премахва драивери.

Пак ти казвам.Ако не можеш да се справиш със намирането на драйвера, пиши.

Link to comment
Сподели другаде

Да пусни го.Нека да си работи така до следващият син екран.И тогава го изключи.

И идея си нямам как се е махнал.Но Verifier-а нама тази опция да премахва драивери.

Пак ти казвам.Ако не можеш да се справиш със намирането на драйвера, пиши.

Инсталирах си драйвера за лан картата имах си го няма сини екрани ама ся забива и до там сам трябва да го ресна ... и това ми го прави само на цс-са .. имам други игри където не са към нет-а и с тях няма ядове .. ( нямам други които са към интернет-а да видя дали и с тях ще прави същото .. ) 

Link to comment
Сподели другаде

Инсталирах си драйвера за лан картата имах си го няма сини екрани ама ся забива и до там сам трябва да го ресна ... и това ми го прави само на цс-са .. имам други игри където не са към нет-а и с тях няма ядове .. ( нямам други които са към интернет-а да видя дали и с тях ще прави същото .. ) 

М да.Оправиха вече проблема.Можем да продължим.

Можеш ли да видиш във Диспечера на задачите какво става, във момента когато ти забие.

По добре ще е да направиш снимка.

Link to comment
Сподели другаде

М да.Оправиха вече проблема.Можем да продължим.

Можеш ли да видиш във Диспечера на задачите какво става, във момента когато ти забие.

По добре ще е да направиш снимка.

Не мога да отворя нищо когато забие ... забива и само рестарт може да дам ако той сам не се рестартира но го прави само на играта където ми е към интернет-а другите където са без ( и където са много по тежки и товарят нямам ядове с тях ) 

Link to comment
Сподели другаде

Не мога да отворя нищо когато забие ... забива и само рестарт може да дам ако той сам не се рестартира но го прави само на играта където ми е към интернет-а другите където са без ( и където са много по тежки и товарят нямам ядове с тях ) 

Опитвал ли си да обновиш драйверите на твоята лан карта? Или безжичен адаптер. /Незнам как се свързваш към нета/

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Сега започна да ми забива и да дава сини екрани на всички игри ... Не знам вече какво става ... слагах и новия драйвер за видеото 14.4 и пак същото после си върнах 13.12 и пак забива и само рестарт го оправя вчера 2 сини екрана даде с грешки http://dox.bg/files/dw?a=bbafe848e8 - това са минидъмп файловете 

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Отново имам проблеми смених захранването понеже стигнах до извода че е слабо предишното и при товар дава сини екрани затова купих ново 700Вата и отново син екран 1вия път беше изключване и после сам се пусна а сега ми даде син екран 0х0000007f (  http://dox.bg/files/dw?a=7de5b7e587 ). Моля помогнете 

Link to comment
Сподели другаде

Всички драйвери ли са актуализирани?

Ми от 1 година г/д нямам нови драйвери в официалният сайт на дъното ( а дъното е p8z77-v lk освен ако ако трябва да ги свалям от друго място ) а за видеото съм с последната пълна версия на драйвера има само една по нова но тя е бета ( не слагам бета версии но ако трябва ще го направя ) 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...