Прехвърляне към съдържание

Снимка

Даде ми Син Екран

• Моля, влезте, за да отговорите
115 отговора по тази тема

#31 s.feradov

s.feradov

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1603 мнения

Публикувано: 31 December 2013 - 12:39

Има значение от гледна точка на това, какво точно се търси като информация от теста. Иначе да, може да я пуснете при честота от 1600MHz, но има доста голяма вероятност резултатите да не са позитивни.

"There isn't a person anywhere who isn't capable of doing more than he thinks he can." - Henry Ford

#32 F0rb1dd3j

F0rb1dd3j

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 64 мнения

Публикувано: 31 December 2013 - 14:59

Има значение от гледна точка на това, какво точно се търси като информация от теста. Иначе да, може да я пуснете при честота от 1600MHz, но има доста голяма вероятност резултатите да не са позитивни.

Защо ? ако изкара грешки на 1600мгх ( ако успея да я подкарам преди да даде син екран ) дали ще е зареди повредена рам или ?

#33 s.feradov

s.feradov

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1603 мнения

Публикувано: 31 December 2013 - 15:25

Досегашните резултати показват ясно, че системата става крайно нестабилна при задаване на тази честота на RAM-паметта. Най-добрият начин да се провери дали проблемът се корени в нея, е въпросната памет да бъде инсталирана на друга система и пусната на проблемните честоти. Все пак, опитайте да стартирате теста при въпросните стойности.

Нека само да подчертая, че прирастът в производителността на системата няма да бъде много осезаем.

"There isn't a person anywhere who isn't capable of doing more than he thinks he can." - Henry Ford

#34 F0rb1dd3j

F0rb1dd3j

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 64 мнения

Публикувано: 03 January 2014 - 19:57

Ок благодаря ви много ще видя какво да направя по въпроса с рамта ако намеря друга машина ще ги изпробвам но за сега ще остана на 1333 ( работи добре ) благодаря ти пак за отделеното време :) 

#35 F0rb1dd3j

F0rb1dd3j

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 64 мнения

Публикувано: 05 April 2014 - 08:34

Здравейте имам пак странен проблем :С .. вече от 2 дена започна да ми забива компа и да се рестартира сам до преди това ми даваше сини екрани ни сега забива и се реска и не знам на какво се дължи? .. вчера му пуснах мемтест изкара 6 пасс-а без грешка 

#36 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1557 мнения
  • Живущ в:Габрово
  • Интереси:Компютри-Хардуер и Софтуер, Премахване на зловреден код, Аудио Техника

Публикувано: 05 April 2014 - 10:29

Архивирайте папката C:\Windows\MiniDump . Също така дайте 1 снимка от програмата HWmonitor.

#37 F0rb1dd3j

F0rb1dd3j

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 64 мнения

Публикувано: 05 April 2014 - 18:46

Архивирайте папката C:\Windows\MiniDump . Също така дайте 1 снимка от програмата HWmonitor.

http://dox.bg/files/dw?a=908693daca

http://prikachi.com/...69/7230969J.jpg

#38 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1557 мнения
  • Интереси:Компютри-Хардуер и Софтуер, Премахване на зловреден код, Аудио Техника

Публикувано: 05 April 2014 - 19:58

Правил ли си Overclock? Ако да, тогава го махни, като премахнеш CMOS батерията от дъното за няколко минути.

#39 F0rb1dd3j

F0rb1dd3j

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 64 мнения

Публикувано: 05 April 2014 - 20:58

Правил ли си Overclock? Ако да, тогава го махни, като премахнеш CMOS батерията от дъното за няколко минути.

Не съм но не знам дали предишния собственик е правил .. понеже го взех 2-ра ръка на 3-4 месеца 

#40 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1557 мнения

Публикувано: 05 April 2014 - 21:00

Занули настройките на BIOS. Изключи компа, от контакта също. Извади батерията за 3-4 мин. натисни копчето за включване 1-2 пъти, сложи батерията обратно. Пиши дали има някакъв резултат.

#41 F0rb1dd3j

F0rb1dd3j

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 64 мнения

Публикувано: 05 April 2014 - 22:12

Направих го и нищо сега влезнах отново да видя дали ще има проблеми и .... Отново заби и веднага рес. след това пробва да ми зареди нещо ( както при преинстала когато зарежда боот-сд-то ) не успя ресна се после се пусна и ми даде да възстановя виндов-са .... възстанови се после рес и ми даде че виндовса не е оригинален смени ми снимката на екрана с черна ..

#42 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1557 мнения

Публикувано: 05 April 2014 - 23:05

ntoskrnl.exe
UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP 

Файла "ntoskrnl.exe" е част от Windows NT Operating System Kernel. Възможно е да е от софтуерен конфликт или хардуерен проблем.

Стъпка 1

Актуализирай всички драйвери. Теглиш  Driver Fusion. Влизаш под Safe Mode триеш драйвера, стартираш Driver Fusion премахваш остатъците от драйвера и инсталираш най-новия.

Стъпка 2

Изтегли и инсталирай HDTune. Стартирай програмата и дай 1 снимка от таб Health.

Стъпка 3

Спри Automatic Updates. Отвори Command Prompt като администратор. В прозореца въведи следната команда:

sfc /scannow

След като приключи процеса рестартирай системата.

Стъпка 4

Отвори Event Viewer и запази логовете от таб Applications и System. Прикачи ги на хост и дай линк за изтеглянето им.

Стъпка 5

Стартирай вградения инструмент за тестване на рам паметта. Ако си с повече от 1 плочка рам, тествай всяка поотделно. Windows Memory Diagnostic Tool Пиши какви са резултатите от тестването.

#43 F0rb1dd3j

F0rb1dd3j

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 64 мнения

Публикувано: 06 April 2014 - 00:09

Стъпка 3 = Направена 
Стъпка 5 = не откри нищо но не знам защо след като ми се пусна компа не ми изкара резултатите но докато ги сканираше гледах и нямаше грешки 

#44 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1557 мнения

Публикувано: 06 April 2014 - 00:23

Грешката означава, че е инсталиран несъответстващ или дефектен хардуер. Марка и модел на дъното? Погледни за подути кондензатори по дънното. Другото което се сещам е актуализация на BIOS.

#45 F0rb1dd3j

F0rb1dd3j

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 64 мнения

Публикувано: 06 April 2014 - 00:34

Одеве го отварях да го подухам малко :П .. и гледах нищо не видях за подути кондензатори ( не са като старите онези огромните черни ) иначе дъното ми е asus p8z77-v lk 

Сега отново докато си слушам музика и играех ми заби за 1сек. и веднага се рестартира 

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители