Jump to content

Проблем немога да стартирам windowsa нормално [пиша на Safe mode]


Препоръчан пост

Проблема ми е следния, имах проблем с интернета и трябваше да рестартирам лаптопа след като го рестартирах зареждаше до иконката на windows 7 и само там стоеше, пробвах да го стартирам през сейф мод нетуорк всичко си беше окей, сканирах с malware всичко беше чисто преди това когато лаптопа беше окей сканирах имаше 26 и ги изчистих както и да е, сега едвам ми зарежда през сейф мод чакам приблизително 30 минути да зареди до работния плот, едвам влизам тука да пиша, сканирах с spy-bot, avg antivirus, asc, пуснах и combo fix [за което не бях много сигурен] ето резултата от DDS и ComboFix 

attach.txt

combofix.txt

DDS Attach.txt

Link to comment
Сподели другаде

Съжалявам за втория коментар, но незнам как да си едитна горния, изляза нов ерор, всеки път когато чакам по 30 минути да зареди на сейф мод вече почна да ми излиза, че лаптопа има критичен проблем да си запаза текущата работа защото след 1 минута ще се изключи пък преди това беше ми излязал ерор нещо memory, но само 2 пъти беше излязал, всеки път като го включа различни ерори, пък когато сканирам с реперинг ми излиза, чее чисто, но когато дам details ми илиза Bad disk, ако може поне 1 програма да ми кажете да пробвам да изчиста само 1, защото всеки път още по зле и по зле и едвам влизам на ден по 1 път да видя темата...

Link to comment
Сподели другаде

Занапред не стартирай ComboFix за щяло и нещяло. Това не е инструмент за профилактично сканиране. Като цяло е трябвало първо да се допиташ до специалисти, преди да сканираш с/правиш каквото и да било.

Започни с информация за хардуера - модел на лаптопа и твърдия диск.

Link to comment
Сподели другаде

Съжалявам, че не отговорих няколко дена, просто го дадох да го преинсталират защото тука не ми отговориха, и нямах откъде да вляза за да пиша...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...