Jump to content

Препоръчан пост

Инсталирах си GoogleChromePortable30.0.1599.101, когато си направих настроиките да ми подсказва за запазване на парилите(и го прави), после запазените пароли не ги описва в настройките на браузъра, ето на тези прозорчета:post-9788-0-86385200-1383993218_thumb.jpg. А някой от "запазените" пароли, ги изписва при влизането ми в сайтове. Други не.... Та се чудя как да го оправя този браузър, къде тази папка с запазените пароли в инсталационната му папка, защо не излизат при настройките паролите? Аз ползвам Портабъл версията защото си има много букмаркове и съм си ги организирал добре, пък и като импортирам запазените букмаркове, все ми ги изсипва хрома не така както съм свиквал да ги ползвам и после става едно подреждане....

Помагайте приятели.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, малко не ви разбирам това с подсказването:

 

 


да ми подсказва за запазване на парилите(и го прави)

Та моето запитване е - натискате ли този бутон за да отидат там където сте показали, а т.е:

post-18983-0-89892900-1384023899_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Да. Отмятам го за да ми ги запази. Но не се изписват там в настройките. Но пък открих къде в инсталационната папка се записват, ето там:GoogleChromePortable\Data\profile\Default и в тези два файла Login Data и Login Data-journal. И има там записани паролите и сайтовете... Но, пък не ми излиза попълването когато се опитам да вляза в сайт със запазена парола... 

Link to comment
Сподели другаде

Да използвам да попитам:

Когато YouTube си правят експерименти и в Опера получавам

неизключващ се HTML-плейър се налага да опирам до Хром:

Не намирам в настройките,как да не е активен скрийнсейвъра при гледане на филм.

По подразбиране се включва на 10-а минута...

(А да го изключвам в Уиндоус не желая по причини да не го забравя така...и да навредя на монитора)

Link to comment
Сподели другаде

Мъх!

Не се косете,този уникален проблем е присъщ само на Гугълистите...

Вероятно няма решение,освен бъркане в Уиндоус скринсейвър...

Като и в Хром излиза практически...плейър нито HTML,нито стандартен... :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте abracadabra

опитайте да свалите по-стара портабъл версия да видите дали го има същият проблем, общо взето настройките са каквито трябва да бъдат.

Link to comment
Сподели другаде

Да, благодаря, ще пробвам с по-стара портабъл версия, също си мисля да инсталирам директно най-новата на С:. Така и ще се ъпдейтва и т.н. Пък ще си направя букмарковете и другите настройки. Просто повече време отделям за да поправя нещо отколкото да го деинсталирам и настроя наново. Но, пък така се учи човек. Стига да не отнемам времето на съфорумците..., но пък понякога може и да е полезна някоя тема...

П.П

Но, пък като че ли напоследък програмите стават все по-тежки и по бъгави и черпят повече ресурси, това за да купуваме по-мощни компютри ли е,... или бъркам... 

Благодаря пак!  :look:

Link to comment
Сподели другаде

аз...съм невидим... :look:


Нищо не бъркаш...

Този парцал Хром...му се вкарват всички Гугъл...Tube проблеми...

Ако все пак желаеш да го ползваш в YouTube:

Най-добре е да влезеш в папката на Хром...и директно и ръчно

да изтриеш вграденият флаш...

Link to comment
Сподели другаде

 

 


Най-добре е да влезеш в папката на Хром...и директно и ръчно
да изтриеш вграденият флаш...

 

Прав си!

 

abracadabra, трябва да си свалиш нов флаш плейър, но и последната версия на хром. Може да пробваш тази версия  :booo: Успех!

Link to comment
Сподели другаде

И да го разархивирам върху(т.е. да заместя старите файлове с нови)? Така ще ми останат настройките, но Хрома ще ми е най-новия, това ли имаш в предвид, или направо да си инсталирам новия на чисто?

Link to comment
Сподели другаде

Аз мисля разбрах,защо в портабле Хром системата включва скрийнсейвър!

Именно,че е портабле приложение...и не се "вижда" от ОС-а,че гледаш

видео на цял екран...

Така ли е? :blink:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...