Jump to content

Каква е програмата от видео урока?


Гост Zig Zag

Препоръчан пост

Програмата кърти. :love1:

Не мога да намеря покой, ако не узная как е правен и скоро ще започна да го натискам да каже тайната на произведението. :bangbang: Успехът обаче мисля, че е нулев.

Link to comment
Сподели другаде

Аз никога няма да я докосна дори! Това е за студенти и професори (професионалисти), които ще прекарват целия си живот с такава работа. Например в създаване на рекламни клипове с монтажи и анимация, които гледаме по телевизията. Ябълка ми заседна в гърлото, но ще го преглътна.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

За какви ефекти говорите, какви глупости пишете.

Това може и с BBFlash Back да се заснеме, след това с всеки видеоедитор се слагат транзишъни, които да правят това завъртане.

Снимат се само активните прозорци, след това се слага заден фон и върху него се пейства.

Елементарна работа.

Уиндолските гласове са гадни, има цяла индустрия, която се занимава с това и могат да се ползват.

Link to comment
Сподели другаде

след това с всеки видеоедитор се слагат транзишъни

Транзишъните victorious са на една програма и това е Adobe After Effects. Обърни внимание колко уникално се движат и въртят прозорците и най-вече как изплуват като pop-up с унасяне. Курсора (ръката) също се движат, но отделно от активния прозорец, тоест усеща се 3D. А гласът все още не съм открил чий е. Теорията с "всеки видеоедитор" издиша. Просто няма да хвана книгата и да чета тухли само за да направя нещо любителско, което може да стане по алтернативен начин.

Link to comment
Сподели другаде

Излезни от тая фантазия, че ще ти се смеят.

ВСЕКИ (или почти) видеоедитор може да го направи, а че някои хора ползват AE, защото си мислят, че е няква професионална програма, си е техен проблем.

Как не схващаш, че тия изкачащи прозорци могат да си отделни снимки, и дете може да го направи.

Ще откриеш чий глас е в някой друг живот. Стотици има, а английските са преобладаващи, губи си времето, защото е трудно да отидеш и да ги преслушаш по сайтовете на IVONA, Cepstral' ,  AT&T и т.н.

,

Link to comment
Сподели другаде

Така:

viktorios - Zig Zag имаше питане с какво е направен точно този клип. Можете сам да прочетете отговора на потребителя каква програма е използвал за да го направи. Което е 100% доказателство.

post-18983-0-36434800-1379828666_thumb.jpg

 

 


а че някои хора ползват AE, защото си мислят, че е няква професионална програма, си е техен проблем.

Ами ако наистина са професионалисти и цял живот са се занимавали с този вид работа?

Не всички са се занимавали с такива програми(а не е и задължително), така че нека смалим тона на кореспонденция. 

Link to comment
Сподели другаде

 

 


Така:

viktorios - Zig Zag имаше питане с какво е направен точно този клип. Можете сам да прочетете отговора на потребителя каква програма е използвал за да го направи. Което е 100% доказателство.

 

Не знам къде четеш, но аз виждам въпрос, с какво е сниман екрана, не как е едитвано.

И отговорът е, че всяка програма за screen capture става, а с;ед това и с нещо като МувиМейкър може да се работи.

Много сложно е да скриеш иконите, да сложиш черен цвят на десктопа и след това да го експортнеш с алфа канал.

Всеки ползващ AE се изкарва професионалист, защото толкова големи знания има, че не схваща, че това НЕ е професионална програма, дори полупрофесионална е силно казано.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...