Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте на всички. Имам едно питане за Windows Explorer. Как мода да направя така че като отворя някоя папка и направя изгледа от "Cnahge your view" да е на "Extra Large Icons" ,всички останали подпапки и файловете им (тоест тези, които се намират вътре в тази) да са и те с този изглед? Да е запомнило настройката, която съм избрал на главната папка. В момента не е така и се чудя дали изобщо е възможно. Ако не е възможно дали има някаква алтернативна програма на Explorer, която да го може това?

  Благодаря предварително.

Link to comment
Сподели другаде

За една единственна папка, мисля че няма как да стане.

Но за папки, от един и същи вид, тук е описано.

http://www.sevenforums.com/customization/40134-how-view-extra-large-icons-default.html

Следвай линковете, или това, което е във синьо.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за помоща, надявам се да ми помогне ако ли не съм си харесал един друг файлов мениджър - Directory Opus. Има много готино анимирано отваряне на папките и като цяло е страхотна на външен вид. Най-вероятно тази програмка ще замести досегашния ми Explorer.

"

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...