Jump to content

Препоръчан пост

От доста време се каня да го направя това, но все не ми остава време. Даже измислих как да стане - инсталирам VMWare (програма, която симулира компютър) и на нея инсталирам Windows XP като правя скрийншоти. Май е време да се захвана.

 

Понеже темата се разви доста можете да видите прекрасните обяснения на Tihichko - тук

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 409
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здрасти Tragedy!

Суперрррррррррр!Направо върхът!Ами ще чакам значи.

Ей,сложи емотикон за аплодисменти!

За сега-аплодисменти,аплодисменти,аплодисменти.

Link to comment
Сподели другаде

Да и аз приветствам тази идея за такава статия. И аз бих искал да се науча да си преинсталирам уйна чрез инсталационен диск. Нямам съмнение че Tragedy ще ни помогне за което ще съм му благодарен много. :rolleyes:
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

То е факт.Написано е на английски.

re-install Windows XP

 

Като идея може да се изплагиатства.Текстът на английски да се преведе на български, а картинките да се запазят.В добавка като за полицай може да се започне по-обстойно от момента, в който натискате "Power button"- на компа.Влизате в BIOS и т.н.

 

И умната или русата :D

Редактиран от Dr. Epstein
Link to comment
Сподели другаде

То е факт.Написано е на английски.

re-install Windows XP

 

Като идея може да се изплагиатства.Текстът на английски да се преведе на български, а картинките да се запазят.В добавка като за полицай може да се започне по-обстойно от момента, в който натискате "Power button"- на компа.Влизате в BIOS и т.н.

 

И умната или русата :D

 

Здрасти Dr. Epstein!

Ами супер ти е идеята и инфото,само дето аз не мога да я преведа.Не съм на ти с английския за жалост!

Ако някой се реши,поне ще може да ползва статията наготово.Това спестява доста усилия.

Ще чакаме.Мисля,че това ръководство ще е фурор,защото няма инфо на български засега,а интереса е огромен. :)

Link to comment
Сподели другаде

Истината е, че без английски не става.ОС-ми както и BIOS са американски продукти.Този линк предлага пълна симулация на инсталиране на Windows XP.След като изтеглите архива и го разтворите, стартирайте Start Course.В off-line режим с помощта на браузер ще можете да преинсталирате "прозорците".

Windows XP Installation

Успех

Редактиран от Dr. Epstein
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Вижте какво открих днес-ръководство и то на български.

Хубаво ще бъде,някой от знаещите да се произнесе по въпроса,за да знаем какво да очакваме.

Ето го и ръководството-доста подробно,с хубави картинки.Вижте сами

Как да инсталираме Windows XP(автор-dweray)

 

 

Ps:Милене,ако си готов с ръководството-много ще се радвам да го видя.

Ако решиш,че това ръководство е достатъчно добро, ще ти спестим доста работа,защото и без това сигурно си страшно зает.

Само,сподели мнението си. :)

Редактиран от danina
Link to comment
Сподели другаде

Според мен ръководството е достатъчно добро и ще бъде полезно на потребителите. Аз скоро ще се опитам за дапочна моето, но както сами виждате съм страшно зает с други неща.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Страхотно! Много благодаря, че го споделяш с нас! :bravo:

Като ми се наложи ще питам да знаеш. :)

Link to comment
Сподели другаде

 

Искам само да ви питам ако се водя по това ръководство ще си преинсталирам ли Widnowsa без проблеми?

Питам защото спеш ми трябва да знам.

Link to comment
Сподели другаде

Здравей,Vankata разбирасе,че ще стане само един съвет от мен не натискай F-5 а просто го остави да премине този надпис без да натискаш нищо. Трябва в биоса да си задал да чете първо от СД-то. Редактиран от Tihichko
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Вижте какво открих днес-ръководство и то на български.

Хубаво ще бъде, някой от знаещите да се произнесе по въпроса,за да знаем какво да очакваме.

Ето го и ръководството-доста подробно,с хубави картинки.Вижте сами

Как да инсталираме Windows XP(автор-dweray)

...

 

Здравейте, аз ще използвам тази инструкция за да си направя сама преинсталация на Windows-а и след това ще пиша как е минало! :) (нещо хванах вируси доста лоши и без преинстал няма да мине и работата е на зле :no: )

Много съм благодарна на тази информация в помощ на по неуките като мен, защото вече ми е до гуша да моля хора и да ги занимавам, а по това което прочетох от линка и с помоща на boot disk ще ми е доста лесно така че друга седмица си ще обновя системата си! Пожелайте ми успех!

 

П.С Имам един въпрос за интернета ми след формат на диска и преинсталация на Windows-а, значи аз съм с модем абонат на Мнет - Варна ще трябва ли да им се обаждам за да правя някакви настройки и какво става с връзката след преинсталация. Моля отговаряйте на ЛС за да не товарим темата с моите тъпи въпросчета! :bye1:

Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...