Jump to content

Записване на много mp3 на CD


Препоръчан пост

Не че нещо, но можеше да дадеш линк към оригиналната тема. :D

Прав,прав прав си, не я намерих :bang:

В бързането не успях да я намеря.

Моля извини ме, грешката е поправена.

:svlove:

Link to comment
Сподели другаде

Еврика!!! Дискът тръгна :yeah:  :haha: . Програмата, която бях свалила burn4free въобще не искаше да тръгне, след това пробвах с препоръчаната по-горе imgburn и с нея стана. Направи ми впечатление, че при записа въпреки, че бях избрала опцията с файлове, преди прехвърлянето програмата ме попита искам ли mp3 да се запишат като аудио или нещо подобно, натиснах да и въпреки това успяха да се съберат всичките песни, които си бях подбрала. Дали това не беше тънката работа? Сякаш ги възприе хем като файлове, хем като mp3, хем като аудио файлове. Какво да кажа, щом диска тръгна в колата си беше здрав кеф с axel rudi pell, deep purple, iron maiden и останалите. Благодаря на всички за насоките.  :kiss:

Link to comment
Сподели другаде

Пак да ви питам нещо свързано с музиката и специално програмата ImgBurn. Не мога да намеря опцията, която записва песните в последователността, в която съм ги заложила по подразбиране. Пробвах и като проект да ги запиша, но отново при прехвърлянето им на диска програмата си ги записва на някакъв случаен принцип. Има ли възможност това да се промени?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...