Прехвърляне към съдържание

Снимка

Софтуер, с помощта на който да се гледа телевизия през интернет

софтуер гледане телевизия

• Моля, влезте, за да отговорите
18 отговора по тази тема

#16 Pifi Pedala

Pifi Pedala

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 6 мнения

Публикувано: 07 August 2013 - 18:31

Благодаря, но бих предпочел по-сигурната комуникация и информация чрез форуми, сайтове и други там "глупости".  Все ще се оправя някак, както става в повечето случаи. А и не мисля, че е много културно и възпитано да си говорим на "ти", след като не се познаваме.

Виждам колко си се оправил направо си цъфнал ,троши си главата сам като искаш.

#17 k0st4din

k0st4din

Softvisia

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1178 мнения
  • Живущ в:Loading ... please wait
  • Интереси:Softvisia

Публикувано: 07 August 2013 - 18:51

Pifi Pedala

Моля придържайте се към нормалните обноски във форума, а ако ви липсват обноските или не сте "цъфнал", може да не взимате участие.

#18 Иво Цанков

Иво Цанков

просто човек

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 78 мнения
  • Живущ в:Балчик
  • Интереси:Музика, психология, компютри, мрежи и споделяне, иновации в технологиите.

Публикувано: 07 August 2013 - 20:53

Еми така е. Някои като си нямат работа, просто се стремят да трупат мнения, ако това по някакъв начин би могло да им се отрази по-нататък в потребителския профил, а който иска да помогне, ще намери как да стане това. Скайп-формата мисля, че е твърде лично пространство, в този смисъл, че там обикновено си контактуват хора, които поне малко от малко се познават. Аз затова гледам с недобро око върху такива неща, като това, да си разменим скайповете, та да ми обясни. Я обясни, я някой вирус пусне. Знае ли човек? :D  Не че лесно се доверявам-тъкмо обратното. Никак даже, но когато човек тръгва с мотива, че иска да обяснява нещо по скайп, няма как другият отсреща да знае истинските му намерения. А така като го гледам този, нито е културен, пък за помагане....хич неще и дума. Аз може да съм "цъфнал" :D , но поне имам културата и възпитанието. На някои, обаче, те липсват. :) ;)

#19 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 07 August 2013 - 21:07

Благодаря, но бих предпочел по-сигурната комуникация и информация чрез форуми, сайтове и други там "глупости".  Все ще се оправя някак, както става в повечето случаи. А и не мисля, че е много културно и възпитано да си говорим на "ти", след като не се познаваме.

Браво Ивайло. Аз също не обичам да ме дърпат в "ъгъла". Подкрепям те за думите с двете ръце. Както казах обаче по-рано, тая работа с гледане на телевизия с плеър няма да стане, тъй като телевизиите си защитават стрийма и той е криптиран, даже имат скрита парола. Обаче може да форсираш VLC да ти възпроизвежда дадена телевизия, но след предварително упражнение и донаждане. ;)

Други теми с тагове софтуер, гледане, телевизия

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители