Прехвърляне към съдържание

Снимка

Премахване на несъвместима програма ?

thinkpad power manager windows 8 uninstall remove thinkpad power manager incompleatable несъвместимост ideapad помощ

• Моля, влезте, за да отговорите
2 отговора по тази тема

#1 hioki

hioki

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения

Публикувано: 28 July 2013 - 13:29

Здравейте !

Имам лаптоп Lenovo g580 Ideapad  с операционна система Win 8 и реших да изпробвам едно приложение за друга серия Lenovo ( Thinkpad energy manager ). Проблема е следният аз инсталирах версия съвместима със Wind Vista & Win 7 .  При самата инсталация ми даваше проблем за несъвместимост при което аз промених настроиките и приложението се отваряше под win 7 и инсталацията завърши успешно. След което аз изпробвах приложението и разбрах че то изобщо не е за моята машина. Реших да го премахна по стандартния начин от контролния панел но след като избера бутона "Деинсталиране" ми изписва следния проблем : Cannot run on this system - същото като при инсталацията, но не мога да променя настройките на деинсталатора така, че да го отваря като Windows 7.Ако някой ми предложи решение на проблема ще бъда ужасно благодарен smile.gif

#2 Digimon

Digimon

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 706 мнения

Публикувано: 28 July 2013 - 13:53

Здравейте !

Имам лаптоп Lenovo g580 Ideapad  с операционна система Win 8 и реших да изпробвам едно приложение за друга серия Lenovo ( Thinkpad energy manager ). Проблема е следният аз инсталирах версия съвместима със Wind Vista & Win 7 .  При самата инсталация ми даваше проблем за несъвместимост при което аз промених настроиките и приложението се отваряше под win 7 и инсталацията завърши успешно. След което аз изпробвах приложението и разбрах че то изобщо не е за моята машина. Реших да го премахна по стандартния начин от контролния панел но след като избера бутона "Деинсталиране" ми изписва следния проблем : Cannot run on this system - същото като при инсталацията, но не мога да променя настройките на деинсталатора така, че да го отваря като Windows 7.Ако някой ми предложи решение на проблема ще бъда ужасно благодарен smile.gif

Не мога да ти дам съвет, как да я премахнеш.

Но ето ти съвет, за следващите приложения, които искаш да си инсталираш.

Понеже и аз съм със Леново.И винаги използвам за инсталирането на тези приложения, следната добавка.

http://support.lenov...cID=TVSU-UPDATE

Тя се грижи да проверява за обновления, на моя лаптоп.И когато има ги предлага за инсталиране.

Така съм сигурен че инсталирам това което е за моята система.

И никога не съм имал проблем със деинсталирането им.

#3 hioki

hioki

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения

Публикувано: 28 July 2013 - 13:59

Проблема  вече е разрешен !
решението е : Ппоследих съобщението " Cannot run on this system " отидох до следния фаил който го изпълнява и просто му зададох настройка за windows 7   и деинсталатора тръгна. Програмата вече е успешно премахната. Благодаря все пак :)

Други теми с тагове thinkpad power manager, windows 8, uninstall, remove, thinkpad, power, manager, incompleatable, несъвместимост, ideapad, помощ

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители