Прехвърляне към съдържание

Снимка

Дублиран хард?

хард

• Моля, влезте, за да отговорите
3 отговора по тази тема

#1 Icohohi

Icohohi

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 18 July 2013 - 17:33

Преди месец ми изгоря захранването, ремонтираха го и след това си го сложих обратно. Включих компютъра и всичко тръгна с изключение на втория хард (и двата харда са еднакви Hitachi). Потърсих го в Disk managment и го няма викам бря, освен да е проблем в BIOS-a смених IDE/AHCI и пуснах уина. И излезна диска но с много странен проблем, всичко което е на С: (уина) и D: се е копирало, на другия диск като G: и H:. А отпреди втория диск беше на един дял H: и имах много 3D  информация на него която ми е важна. Според мен не се е копирал диска нито е бекъпвал, защото не е имало време през което да копира или някакви индикации за такъв процес, освен ако 300гб не могат да се копират за минута две докато е зареждал уиндоуса. Съжалявам, ако съм крайно неясен но и аз съм доста объркан от случващото се.

#2 panevdd

panevdd

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3012 мнения
  • Живущ в:Сунгурларе
  • Интереси:Икономика, Информационни технологии, Пчеларство

Публикувано: 18 July 2013 - 17:48

Вероятно са се променили буквите на устройствата. Покажи една снимка от Disk Management, за да видим проблема.

Публикувано изображение Публикувано изображение
Не съществува такова нещо като абсолютна обективност. Затова ползвам Google, Wikipedia, търсачката на форума, чета някои съвети и правилата на форума.

#3 Icohohi

Icohohi

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 18 July 2013 - 18:06

http://img96.imagesh...6/5683/oypo.png Ето, пробвах да сменя буквите но никаква разлика просто все едно на двата харда имам едно и също нещо. А отпреди имах един дял на вторият диск а сега са два????

#4 Icohohi

Icohohi

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 18 July 2013 - 22:24

Понеже компютъра е служебен и не съм обърнал много внимание, ми изниква в главата, че може би втория хард е бил направен на RAID, да е като бекъп. А това което всъщност ми трябва да е външен хард, скрид из дебрите на бюрата. Утре ще проверя, и ако е така ще помоля за извинение за безсмислената тема и прибързаното и създаване :D

Други теми с тагове хард

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители