Jump to content

Появяване на папки System Volume Information и $RECYCLE.BIN в Д дяла


Препоръчан пост

Няма смисъл от ОФИЦИАЛНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ. Може да блокирате акаунта ми още сега.

 

 

 

 


B-boy/StyLe/ , някой да ви плащаше нямаше да се справите по-добре за да гоните потребители от форумите. Какво непрекъснато изтъквате как било по чуждестранните форуми и какви правила имали там , какво те интересува пластмасовите идиоти от чуждестранните форуми какво правят ? Не ви достига самочувствие и увереност да имате собствени ли ? Ти като видиш някой да скача от десетия етаж що не скочиш и ти ?! Ако вие се чувствате измекяри и имате потребност някой да ви дава насока какво и как да правите , аз нямам , а предполагам и повечето българи.

 

@tanganika-Благодаря най-малко дори за оказването на някаква морална подкрепа,но няма смисъл само да хабиш нервите си! Жалко,че такъв наистина прекрасен форум се унищожава по такъв начин!Благодарности на хората,които наистина искат да помагат на неразбиращите като мен и да не си измислят причини да мрънкат и показват сила!Поклон и сбогом!

Link to comment
Сподели другаде

Мога ли да се намеся и да не се съглася с твоето твърдение tanganika и също така на вас barutchiev,

не смятам че B-boy/StyLe/ е искал да обиди някого или да го изгони от даден форум, но и аз смятам че донякъде не е честно да се запитва на без брой места.

И поради тази причита ще се обоснова защо: ще се опитам да дам пример: Представете си 2 Автосервиза и вие работите и в двата, но имате услуга, която предлагате преглед на автомобила в дома на клиента - следва посещение на ул. Кокиче 3 и виждате какъв е проблема на автомобила (лада) от първият сервиз, следва втората половина на деня и отивате на работа във вторият сервиз и в него ви подават друг адрес - напр. ул. Лале 54(да го приемем за служебен адрес) - хващате се по ръчичка и отивате да видите проблема на автомобила и какво да видете - Ха, ма то било същата Лада. - Не звучи много добре тази ситуация, ако в този момент е можело да се посети някой друг клиент и да му се помогне и на него, нали?

Друг пример: Същата ситуация, но с двама различни майстори от два различни сервиза - та единият майстор отива на ул. Кокиче 3 и казва на клиента да си купи каре за колата защото проблема е бил в него, но малко по-късно следобяда от другият сервиз отива другият майстор на ул. Лале 54 и там му се казва )друг начин на работа) да си закупи например кормилната щанга, защото от там е било тропането и проблема ще бъде отстранен!

Аз моят избор съм го направил много отдавна и моят форум е софтвизия, без да има някакво страдане от комплекси, малоценност, самочувствие, чужди форуми и каквото се сетите още, но питането ми е - следва ли че ще отидете и ще закупите и двете части за автомобила си за да ви го направят, след като имате две различни мнения(в нашият случай различен стил на работа с програми) които разбира се биха могли да решът проблема ви. Или само защото нещата са безплатни, можем да си шарим насам-натам. Целият свят се върти взаимствайки идеи един от друг, така би било коректно (както се описва в някои други сайтове) поне потребителят да упомене, че е публикувал запитването си и в www. neshto si sait.com от две гледни точки: 1та - може да се погледне, мнението на колегата от другият сайт. 2-рото - Би помогнал и на друг потребител, който ако на едното място не му е помогнато ще може да кликне и да отиде на другото място и да види какво мнение и решение е дадено там - хитро нали, или не смятате така? Най-малкото, че потребителят не е изчакал никакво време за да получи някакво мнение от първият избран от него сайт, а просто си е поставил запитването и в следващият: Доказателство:

post-18983-0-04604600-1372395920_thumb.jpg

Всеки е добре дошъл където пожелае, но Моля ви, нека се научим на уважение, признателност и ценене на труда на останалите. С най-добри чувства съм към всеки и не искам да обидя никого по какъвто и да е начин, но нали.............пак се повтарям Малко уважение и оценяване. Просто се поставете от другата страна.................

С най-добри чувства.

Поздрави :)

Link to comment
Сподели другаде

Ще се опитам да съм по-кратък...

 

B-boy/StyLe/ , някой да ви плащаше нямаше да се справите по-добре за да гоните потребители от форумите. Какво непрекъснато изтъквате как било по чуждестранните форуми и какви правила имали там , какво те интересува пластмасовите идиоти от чуждестранните форуми какво правят ? Не ви достига самочувствие и увереност да имате собствени ли ? Ти като видиш някой да скача от десетия етаж що не скочиш и ти ?! Ако вие се чувствате измекяри и имате потребност някой да ви дава насока какво и как да правите , аз нямам , а предполагам и повечето българи.

 

 

Няма смисъл от ОФИЦИАЛНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ. Може да блокирате акаунта ми още сега.

 

 

 

 

 

@tanganika-Благодаря най-малко дори за оказването на някаква морална подкрепа,но няма смисъл само да хабиш нервите си! Жалко,че такъв наистина прекрасен форум се унищожава по такъв начин!Благодарности на хората,които наистина искат да помагат на неразбиращите като мен и да не си измислят причини да мрънкат и показват сила!Поклон и сбогом!

Форумът не се унищожава. Да, B-boy/StyLe/ беше малко по-рязък в думите си (може би е бил малко изнервен в момента), но е прав.

 

Разберете, че не е редно да търсите помощ за премахване на зловреден софтуер на повече от едно място по едно и също време. Ако в различните форуми ви помагат различни експерти, то е напълно възможно да получите различни инструкции, които, ако се приложат едновременно, да навредят на системите ви. Т.е. това условие е за ваше добро.

Също така експертите, които помагат за премахване на зловреден софтуер, го правят безплатно и обикновено помагат на няколко места, т.е. наистина са ангажирани, така че е редно да им се отдаде заслуженото уважение за това.

 

Колегата изтъква правилата и условията в чуждестранните форуми, защото те са се доказали през годините. Т.е. тези правила и условия са доста добре обмислени и са в помощ както на множеството експерти, така и на търсещите помощ потребители.

Link to comment
Сподели другаде

Смятам, че няма човек, който да не уважава хората, които помагат напълно безплатно на неуките като мен. Просто тъй като не винаги съм получавал помощ бързо(не мрънкам за това) писах и в другия форум, за да получа по-бърза помощ, тъй като не знаех какво да правя. Тогава трябваше да ме накарате да се почувствам като предател и човек извършил тежко престъпление. Можеше просто да отговори на молбата за помощ или да затвори темата с едно лично съобщение защо го е направил. Както и да е! Всеки има мнение и начини на работа! Моля можещите да изтрият акаунта ми да го направят!
Link to comment
Сподели другаде

Разбирам, че си се обидил, но ми се струва, че драматизираш излишно. Няма да ти бъде изтрит акаунта, защото не е нужно. Можеш просто да не посещаваш повече форума, ако не желаеш.

Link to comment
Сподели другаде

Здравей. Да почувствах се обиден. Въпреки това, че мога да не посещавам форума отново, предпочитам варианта с изтриването на акаунта. Благодаря предварително.
Link to comment
Сподели другаде

B-boy/StyLe/ , някой да ви плащаше нямаше да се справите по-добре за да гоните потребители от форумите. Какво непрекъснато изтъквате как било по чуждестранните форуми и какви правила имали там , какво те интересува пластмасовите идиоти от чуждестранните форуми какво правят ? Не ви достига самочувствие и увереност да имате собствени ли ? Ти като видиш някой да скача от десетия етаж що не скочиш и ти ?! Ако вие се чувствате измекяри и имате потребност някой да ви дава насока какво и как да правите , аз нямам , а предполагам и повечето българи.

 

Теб кой те натиска, че звъниш? Да, изтъквам чуждестранните форуми, защото хората си имат правила (закони) и ги спазват. Така си остава чисто, спретнато и подредено. Ние с такова мислене затова сме на това положение. Така че спри да подстрекаваш - не е достойно това!

 

 

 

 

Няма смисъл от ОФИЦИАЛНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ. Може да блокирате акаунта ми още сега.

 

 

Няма нужда от излишни драми и се извинявам, ако съм бил по-рязък, но просто и на МЕН не ми стана ососбено приятно да отделям свободно време за да обяснявам неща и след  това да видя, че всичко е било напразно или че потребителя ми няма доверие и се е допитал и до друго място, което макар това да е негово право, същото се отнася и за мен. Ок, изсилих се малко с думите "Официално предупреждение" и хората, които ме познават знаят, че никога не съм парадирал с власт или модераторски права и почти не ги използвам, но просто тъй като и вие ме "обидихте" ще си запазя правото просто да подминават вашите теми и в двата форума в които съм регистриран. Пишете си спокойно и на двете места, няма да има сакнцкии, просто аз ще подминавам. Не е нужно вие да си тръгвате. Поздрави и хубав ден!

Link to comment
Сподели другаде

Доверие винаги съм имал. Когато пуснах темата в другия форум, нямах отговор в този. Не помня дори кой беше първият, но при второто питане, не бях получил още отговор. Сега ми трудно да проверявам, защото пиша от тела, а трафика на нета е доста зле. Просто съм разочарован. Може би съм имал друго мнение за форума и сега се чувствам като "предаден". Както и да е. Мястото за спор не е тук и останалите хора, които се нуждаят от помощ не са длъжни да четат за моето мнение или за това какво не е трябвало да правя и прочие. Ще гледам при нужда да се обръщам към хора, на които да "ГУБЯ ВРЕМЕТО" и да не получавам "ОФИЦИАЛНИ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ" заради това че съм имал проблеми и съм търсил помощ!

Моля да ми бъде изтрит акаунта!

Link to comment
Сподели другаде

Ок, можем ли тогава да считаме нещата за изгладени? Няма нужда от излишни нерви в случая. А и не това ми бе целта на поста (да гоня и обиждам някого). Просто не ме разбрахте. Целта ми бе по-скоро да се ценят ресурсите на форумите и да се уважава труда на хората, които го правят безкористно.

 

Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

Барута гърми като фоерверка. Преди да седнеш да си чешеш егото тук, защо първо не се поставиш на мястото на хората, които отделят времето си за да оказват помощ? Ти подиграваш ли се с тях?

Аз си го представям така:

Колата ти е счупена и трябва да я поправиш в някой сервиз, където обаче работят два екипа, две фирми (разбирай - двата форума). Залагаш колата и възлагаш и на двете фирми да ти я поправят. Сяда първата фирма, разглабя я до основи и тя вземе че я поправи. След това идва и втората фирма, тя също разглабя колата до основи, но констатира че повреда няма, колата е редовна и я сглабят наново. Може да ангажираш и трета фирма, защо не, да си поиграят с колата ти и майсторите да си трошат ръцете по теб!?

Ти наистина ли си центъра на вселената и всички трябва да играят по свирката ти едновременно?

Извини се!

Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се на всички за отделеното време. Повече няма да се повтори. Не съм в центъра на вселената, просто потърсих допълнителна помощ. Какво е това агресивно поведение? Мода си е Мод. Винаги има право. А и да добавя, че не са ми разглобявали колата. Не съм пращал логове, за да си блъскат майсторите главата напразно. Обърнах се към приятели от различни "фирми" с молбата да предположат причина защо "колата" не върви!
Link to comment
Сподели другаде

Виж какво barutchiev, избухлив си ок - не само ти явно, ок. Искал си помощ на две места...няма лошо, но не се прави по-едно и също време. Ми пусни тема тук, изчакай, ако не ти харесат отговорите, пусни тема и там няма проблеми. Но едновременно е безумие.

 

Не, мода не винаги е прав. И ние сме хора и грешим, но...гледай на нас като на форумни полицаи. Тук сме за да следим за изпълнението на правилата на форума, правила с които и ти си се съгласил при регистрацията си. А и в случая говорих не като мод, а като нормален потребител. Като не ти харесат дадените услуги не ги използвайте тогава. Толкова!

Link to comment
Сподели другаде

Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...