Jump to content

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп


Препоръчан пост

урааааааааааааааааааа най сетни стана, благодаря на всички, без вас нямаше да се справя

А подробностите.За тях забрави ли?

Може утре друг да е със подобен проблем. Ще му помогнеш ли?

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 727
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Добро утро на всички и лека вечер. :)

Може ли да караш със стара версия и да претендираш за способности и коректна работа?

Ми да си турни едно Skype 1.2 и пак ела да плачеш, ама на рамото ми.... :)

Близко е до акъла да поправиш туй, що не е наред. И аз съм имал стара кола, ама тя отиде в моргата. Ако иска някой, мога да му я върна за да я стегне и поддържа дорде ми се пенсионират внуците. Как не ти обърнах по-рано внимание, моя грешка.

Link to comment
Сподели другаде

Извинявайте,че чак сега пиша. Проблема е бил в това, че си работех със старата версия на скайп 3.8, сега си инсталирах новата и видеото си тръгна. 

 

Още веднъж благодаря на всички, които ми помогнаха, на Бачо Киро, Костадин и всичко останали. Хубава вечер

 

Добро утро на всички и лека вечер. :)
Може ли да караш със стара версия и да претендираш за способности и коректна работа?
Ми да си турни едно Skype 1.2 и пак ела да плачеш, ама на рамото ми.... :)
Близко е до акъла да поправиш туй, що не е наред. И аз съм имал стара кола, ама тя отиде в моргата. Ако иска някой, мога да му я върна за да я стегне и поддържа дорде ми се пенсионират внуците. Как не ти обърнах по-рано внимание, моя грешка.

следващият път да ми обърнеш повече внимание :kissed: 

Link to comment
Сподели другаде

Добро утро на всички и лека вечер. :)

Може ли да караш със стара версия и да претендираш за способности и коректна работа?

Ми да си турни едно Skype 1.2 и пак ела да плачеш, ама на рамото ми.... :)

Близко е до акъла да поправиш туй, що не е наред. И аз съм имал стара кола, ама тя отиде в моргата. Ако иска някой, мога да му я върна за да я стегне и поддържа дорде ми се пенсионират внуците. Как не ти обърнах по-рано внимание, моя грешка.

Здравейте Zig Zag, та в този ред на мисли, понеже "не съм запознат" с тази софтуерна технология skype, мога ли да ви попитам дали някъде изкача надпис от тази програма, на нещо от сорта на - Моля, ъпдейтнете си версията, защото няма да ви виждат от другата страна!

Близко било до акъла - кое е близко, като потребителят се е помъчил с неговите възможности и компетентност и не е успял да реши проблема и затова се намира тук във форума. Нали така или бъркам!?

И отново в този ред на мисли да ви попитам с много конкретен пример: Тъй като казвате, да се ъпдейтва софтуера за да бъде всичко наред, то тогава защо никой не каза, че в предпоследната версия, която лично я обнових бяха махнали опцията при натискане на Enter, да вмъква един празен ред, а просто го бяха изтрили като възможност за избор на потребителя.? Може ли толкова години(нали в моят случай) да ползвам Enter-a за да вмъквам следващ ред и сега да го няма и по инерция като го натисна и написаното изхвърча към събеседника ми. Не че няма вариант да се оправи, но по един нормален стандартен начин, няма как да стане. Е тогава с коя версия да го подновя или да се обадя за старата ви кола?

Link to comment
Сподели другаде

А някой  случайно да знае как може да се възстанови хронологията в Скайп,че онзи ден като го деинсталирах я изтрих?

От къде си я изтрил. Ако е от %appdata% то тогава си я изтрил завинаги.

Тя се пази само на твоета машина.

Можеш да пробваш, да си пишеш със човека, чиято хронология те интересува.

Така може да се върне при теб, стига той да не я изтрил също.

Link to comment
Сподели другаде

Добро утро на всички и лека вечер. :)

Може ли да караш със стара версия и да претендираш за способности и коректна работа?

Ми да си турни едно Skype 1.2 и пак ела да плачеш, ама на рамото ми.... :)

Близко е до акъла да поправиш туй, що не е наред. И аз съм имал стара кола, ама тя отиде в моргата. Ако иска някой, мога да му я върна за да я стегне и поддържа дорде ми се пенсионират внуците. Как не ти обърнах по-рано внимание, моя грешка.

 

Този път ще отправя забележката в самата тема за да могат и останалите потребители да я видят.

 

Не знам за кой път Ви беше казано да спрете с подобен вид коментари и Вие отново продължавате в същия дух. От тук насетне, ако от екипа забележим нещо подобно или някой потребител на форума се оплаче от подобен вид коментари, ще бъдат взети необходимите мерки, които вече няма да се изразяват само в забележка.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Здравейте да попитам защо безплатната услуга в Skype ...видео съобщения не работи.......с Windows 8 съм и последния Skype.Извинявам се ако темата не е на мястото си.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

 

Да не би да е някакъв проблем с камерата, фунционира ли добре, има ли инсталирани драйвери?

Също бърза проверка би било да отидете в Skype - Tools - Options - Video Settings. Там камерата фунционира ли?

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

 

Да не би да е някакъв проблем с камерата, фунционира ли добре, има ли инсталирани драйвери?

Също бърза проверка би било да отидете в Skype - Tools - Options - Video Settings. Там камерата фунционира ли?

Абсолютно работи и е с инсталирани драйвери....................нещо друго ще дае.

Link to comment
Сподели другаде

А дали отсрещната страна е с последна версия на Skype? Възможно е поради различни версии на Skype да се получи това. Може ли да тествате?

Да и отсреща е споследна версия.................Благодаря 

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте thebullet,

за лаптоп ли става на въпрос или за настолен компютър!

Аз 3 дни се бях видял в чудо и приказ, защо нямам камера при всичко инсталирано и работещо и поради факта че е малко информацията, затова ви попитах, защото в крайна сметка излезе че кабела на лаптома ми от затваряне и отваряне на капака се е скъсал, пък аз нека си чакам камерата.

Та подайте още малко инфо как разбирате че камерата ви работи.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте...благодаря за вниманието,значи става дума за настолен компютър,а що се отнася за камерата как разбирам че работи........освен драйвера за камерата си имам и програмка към нея която има и иконка на работния плот,след като я цъкна и се гледам и сиправя снимки на мен си и като влезна в скайп си се гледам и отдругата срана ме гледат без проблем.Преисталирах си скайп за по сигурно но ъъъ..пак не ще.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...