Jump to content

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп


Препоръчан пост

  • Отговори 727
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте emili78,

деинсталирайте този скайп, който имате и свалете например малко по-нова версия от тази страница, благодарение на колегата Night_Raven.

Link to comment
Сподели другаде

Някой имали обяснение защо така се получава със старите версии на скайп?И аз бях със стара но след като я деинсталирах и сложих по нова всичко си  е ок, но по новите версии ги намирам за много за кичозни и постояно реклами абе дразнещо общо взето .

Link to comment
Сподели другаде

Някой имали обяснение защо така се получава със старите версии на скайп?И аз бях със стара но след като я деинсталирах и сложих по нова всичко си  е ок, но по новите версии ги намирам за много за кичозни и постояно реклами абе дразнещо общо взето .

1. Подозирам намесата на Microsoft.

2. Пробвай от менюто Изглед да избереш Стегнат вид. Дали няма да ти хареса.

3. Някъде четох че по новата версия, черпи по малко интернет трафик, във сравнение със по старите.

Link to comment
Сподели другаде

Инсталирах си друг скайп и пак не става, отдругата страна не ме виждат, даже и тяхното видео неиска да се включи. Интересното е, че на мен ми дава, че видеото ми работи, а всъщност .......... НИЩО

Link to comment
Сподели другаде

Инсталирах си друг скайп и пак не става, отдругата страна не ме виждат, даже и тяхното видео неиска да се включи. Интересното е, че на мен ми дава, че видеото ми работи, а всъщност .......... НИЩО

Аз стигнах до идеята че трябва и двамата да са със последна версия на скайп.

Това не го твърдя на сто процента.

Понеже аз имах същият проблем, и всичко при мен се оправи по този начин.

Link to comment
Сподели другаде

но е невъзможно всички в абонати да сме с едни и същи версии. Незнам, малко странно ми се струва....може би нещо в моя комютър не е наред, въпреки, че  камерата ми работи. С приятели, живеещи в Канада се чуваме, виждаме, а с приятели, роднини в БГ само се чуваме - Видеото не тръгва.

Link to comment
Сподели другаде

но е невъзможно всички в абонати да сме с едни и същи версии. Незнам, малко странно ми се струва....може би нещо в моя комютър не е наред, въпреки, че  камерата ми работи. С приятели, живеещи в Канада се чуваме, виждаме, а с приятели, роднини в БГ само се чуваме - Видеото не тръгва.

Ще се опитам да обясня моят проблем по подробно, може и да ме разбереш.

На моя лаптоп имах сложен Skype 4.0...

Работеше без проблеми, и никога не ми е създавал такива.

Можех да говоря и да се виждам, със мой роднина, който ми е много скъп.

Да само да кажа, и той беще със стара версия на Skype.

Да де но се наложи да си смени компа.На новият компютър, беше поставено последната версия на Skype.

Повече не можахме да осъществим видео връзка.Имахме само Аудио връзка.

Асз си промених версията на Скайпа със последната и хоп изненада, видео връзката тръгна отново.

Link to comment
Сподели другаде

:(    незнам какво да правя, моля Ви помогнете



аз не съм си сменяла компа, смених версията на скайп току що  с НОВАТА 5.10.0.115 И пак неиска да тръгне видеото.

Link to comment
Сподели другаде

:(    незнам какво да правя, моля Ви помогнете

 

аз не съм си сменяла компа, смених версията на скайп току що  с НОВАТА 5.10.0.115 И пак неиска да тръгне видеото.

Мисля че не ме разбра. Аз говорех за последната версия. Виж.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ти  ba4o_kiro, че се опитваш да ми помогнеш

 

ще инсталирам и тази версия , дано да стане

Като за последно. Попитай и от среща дали е със последната версия.

Поздрави.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...