Jump to content

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп


Препоръчан пост

Опитай с тази.

 

Защо ме излъгахте?.......... ( ! ) :sad: Защо?

Въпросната програма въобще не работи! Днес ходя при чужди хора да се правя на шут... ( ! ) като инсталирам старата версия на Скайп, тъй като компютъра не е от мощните. Преинсталирах им Windows XP SP3. При пускане на програмата излиза прозореца, на който да се логнем. Три потребителя се опитахме подред да се логнем. И на трите дава висящо свързване, около 5 минути чакаме на човек!!! После го махнах и сложих скайп 5-та версия! Но констатирах, че екстрите за онлайн игри са 0 броя. С което разбрах, че поддръжката е премахнала сорса с игрите и не поддържа скайпа. Затова инсталирах най-последната версия скайп. Този 3.8 на Night Raven не бачка! Сигурно е изхвърлен от употреба и опитите за логване от такава версия се блокират. По вашите думи - този скайп работел! Работи, ама на .....н ден! :sad:

 

Бил се оправил! Само за себе си мислиш! Пак ела да питаш за нещо и ще видиш аз как ще те оправя! :devil:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 727
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Защо ме излъгахте?.......... ( ! ) :sad:

Въпросната програма въобще не работи! Днес ходя при чужди хора да се правя на шут... ( ! ) като инсталирам старата версия на Скайп, тъй като компютъра не е от мощните. Преинсталирах им Windows XP SP3. При пускане на програмата излиза прозореца, на който да се логнем. Три потребителя се опитахме подред да се логнем. И на трите дава висящо свързване, около 5 минути чакаме на човек!!! После го махнах и сложих скайп 5-та версия! Но констатирах, че екстрите за онлайн игри са 0 броя. С което разбрах, че поддръжката е премахнала сорса с игрите и не поддържа скайпа. Затова инсталирах най-последната версия скайп. Този 3.8 на Night Raven не бачка! Сигурно е изхвърлен от употреба и опитите за логване от такава версия се блокират. По вашите думи - този скайп работел! Работи, ама на .....н ден! :sad:

 

Преди да заявявате нещо, моля, проверявайте дали нещата стоят наистина по този начин. Инсталирах въпросната версия на две виртуални машини преди няколко минути и софтуерът заработи без никакви проблеми. Така че вместо да атакувате потребителите във форума, може да седнете и да разгледате по-подробно самия проблем и да не прибързвате с безпочвени изказвания.

 

Бил се оправил! Само за себе си мислиш! Пак ела да питаш за нещо и ще видиш аз как ще те оправя! :devil:

Към кого е насочено това изказване?

Link to comment
Сподели другаде

Към потребителя, който ме подведе. Който твърдеше, че му сработело! Лъжец!

 

Преди да заявявате нещо, моля, проверявайте дали нещата стоят наистина по този начин.

Точно това съм направил. Инсталирах го на съвсем реален истински компютър! Скайп е последното нещо, което слагам след пълни ъпдейти, и след VLC и FastStone Image Viewer. Не инсталирам от вчера, старо куче съм и знам доста хватки. Мисля че е редно да не правите пробите с имитации и импровизации.

 

За по-сигурно - предлагам това да го правите на XP, на което никога преди това не е имало Skype и компютъра ви да не е виртуалка.

Link to comment
Сподели другаде

Защо ме излъгахте?.......... ( ! ) :sad: Защо?

Въпросната програма въобще не работи! Днес ходя при чужди хора да се правя на шут... ( ! ) като инсталирам старата версия на Скайп, тъй като компютъра не е от мощните. Преинсталирах им Windows XP SP3. При пускане на програмата излиза прозореца, на който да се логнем. Три потребителя се опитахме подред да се логнем. И на трите дава висящо свързване, около 5 минути чакаме на човек!!! После го махнах и сложих скайп 5-та версия! Но констатирах, че екстрите за онлайн игри са 0 броя. С което разбрах, че поддръжката е премахнала сорса с игрите и не поддържа скайпа. Затова инсталирах най-последната версия скайп. Този 3.8 на Night Raven не бачка! Сигурно е изхвърлен от употреба и опитите за логване от такава версия се блокират. По вашите думи - този скайп работел! Работи, ама на .....н ден! :sad:

 

Бил се оправил! Само за себе си мислиш! Пак ела да питаш за нещо и ще видиш аз как ще те оправя! :devil:

Започваш сериозно да ми лазиш по нервите. Нищо не знаеш, тролваш повече от половината теми, в които пишеш, и си търсиш причини да се дракаш с други потребители. Версията на Skype работи. Може да има нужда първото влизане да е през нова/актуална версия, но след това въпросната стара версия си работи напълно нормално. Аз използвам точно нея, така че не говоря наизуст:

 

http://i.imgur.com/GudgVwq.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Аз също ползвам същата версия, провери дали проблема не е в твоя телевизор. Подкрепям мнението на Raven. Бих те съветвал преди да 'избухваш' така, да го провериш не само на един компютър, както ти си направил. Ние сме го проверили вече и работи.
Link to comment
Сподели другаде

Какво може да му е на телевизора? Супер компютърче! Видео драйвъра се поддържаше от Майкрософт представяш ли си! Аудио драйвъра се актуализира през интернет. Пак от Майкрософт. Упражнението го правех без никакви антивирусни защити. Компютър - цвете! Флашове - инсталирани последните. DirectX не съм слагал (не че нещо зависи от флаша и директхикса, както се случва при някои др.), но вече няма как да опитам отново. Жалко за изспуснатата възможност.
Link to comment
Сподели другаде

Колкото и обидно да прозвучи, но тук има доста fucktard - и, за съжаление.

 

Въпросната версия е най - стабилното решение за скайп, всичко над нея е "яж лайн и се мажи по гърба".

 

НЯМА НУЖДА по нова версия да прави първото логване. Вие пак много сте му дали 5 минутки... За да се логне за пръв път, когато му дадеш вписване, ще са нужни около 15-20 мин (може и по - малко), след което ще ти даде, че вписването е НЕВЪЗМОЖНО! На втория опит със същия юзър нейм ще изчакаш 1-2 мин (може и малко повече) и всичко ще е мед и масло. Понякога и от третия път вписва, но това е one time проблем.

 

Приятно фактардване.

Link to comment
Сподели другаде

За да се логне за пръв път... ще са нужни около 15-20 мин

На втория опит със същия юзър нейм ще изчакаш 1-2 мин (може и малко повече) и всичко ще е мед и масло. Понякога и от третия път вписва, но това е one time проблем.

 

Приятно фактардване.

 

Моля ? ? ? ? ? ? ? ? :desert:

Това истина ли е което казваш? Много странни случки за програмата! Ако е така - навит съм да я подкараме. Но вече ми е късно, тъй като компютъра оставих с последната версия. Другия път ще го пробвам пак.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

От както се ъпдейтна Скайпа до версия 6.1. Постоянно излиза някакъв прозорец за грешка Cannot focus a disabled or invisible window, даже преди малко и крашна и спря да работи, а гледам че натоварва и процесора много.

Някой има ли подобен проблем с новата версия и от какво може да е?

 

Faulting application name: Skype.exe, version: 6.1.0.129, time stamp: 0x50ec1757

Faulting module name: Skype.exe, version: 6.1.0.129, time stamp: 0x50ec1757

Exception code: 0xc0000005

Fault offset: 0x00fb21ea

Faulting process id: 0xe84

Faulting application start time: 0x01ce01105ebed78f

Faulting application path: C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe

Faulting module path: C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe

Report Id: 2c7edbef-6d5f-11e2-82ee-0025b35a5629

 

Windows 7 Enterprise X86

Link to comment
Сподели другаде

Защо ме излъгахте?.......... ( ! ) :sad: Защо?

Въпросната програма въобще не работи! Днес ходя при чужди хора да се правя на шут... ( ! ) като инсталирам старата версия на Скайп, тъй като компютъра не е от мощните. Преинсталирах им Windows XP SP3. При пускане на програмата излиза прозореца, на който да се логнем. Три потребителя се опитахме подред да се логнем. И на трите дава висящо свързване, около 5 минути чакаме на човек!!! После го махнах и сложих скайп 5-та версия! Но констатирах, че екстрите за онлайн игри са 0 броя. С което разбрах, че поддръжката е премахнала сорса с игрите и не поддържа скайпа. Затова инсталирах най-последната версия скайп. Този 3.8 на Night Raven не бачка! Сигурно е изхвърлен от употреба и опитите за логване от такава версия се блокират. По вашите думи - този скайп работел! Работи, ама на .....н ден! :sad:

 

Бил се оправил! Само за себе си мислиш! Пак ела да питаш за нещо и ще видиш аз как ще те оправя! :devil:

И аз изтеглих Skype от линка който е дал Night_Raven и всияко си работи нормално.

http://i.imgur.com/CP52V3z.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Опитай следното:

- затвори Skype;

- на клавиатурата натисни клавиши Win+R, в полето напиши %programdata%\Skype\Apps и кликни ОК;

- преименувай (по-безопасния вариант) или изтрий папката login;

- на клавиатурата натисни клавиши Win+R, в полето напиши %appdata% и кликни ОК;

- преименувай (по-безопасния вариант) или изтрий папката Skype;

- отвори контролния панел -> Network and Internet -> Internet Options -> Advanced и се увери, че има отметки на двете опции Disable scirpt debugging (Internet Explorer и Other);

- стартирай Skype и излез от Facebook акаунта (чрез бутона със синьото зъбно колело вдясно);

- влез в настройките на Skype, иди в раздел Notifications -> Alerts & messages и махни всички отметки там;

- рестартирай Skype.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Реших да пиша тук, защото не виждам смисъл от отварянето на нова тема. Моят проблем е следният:

От около половин година ползвам версия 5.8 на скайп. Блокирал съм актуализациите по оказаните процедури, които съм изчел по различните места. Това добре, но има едно голямо "но". От днес разполагам с преинсталиран с windows 7 ultimate компютър. И когато понеча да си сложа версия 5.8 (с която съм свикнал и твърдо смятам, че е по-удобна за ползване от версиите след нея, поне за мен де), ми излиза прозорец за теглене. Като му дам да се тегли ми сваля най-новата версия на скайп. Ако пък не му дам да тегли, просто не си се инсталира и това е. Кажете ми, моля, какво да направя аз в този случай? Видно е, че от скайп почнаха да стават от нагли все по-нагли, като изобщо не се съобразяват с удобствата и нуждите на потребителите (това беше излишна констатация, защото всеки знае, че е така), но все пак реших да я направя, защото откровено казано ми писна с тия новите версии на скайп. Колкото по-нови, толкова по-о*рани ги правят... Ако някой знае как да избегна това и изобщо какво мога да направя, бих се радвал да сподели. Благодаря ви.

:)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...