Jump to content

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп


Препоръчан пост

Явно има и трети вариант: някой е работил на твоя компютър/ти си работил със Skype на чужд компютър/написал си потребителските си данни и на друго място....

... и някой друг е влязъл в твоя профил след теб.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 727
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Освен да си създадете нов празен профил и в неговата папка в Application Data да копирате всичко от този стария - така мисля че поне ще можете да видите историята, пробвал съм го на по-стара версия на Скайп...
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

 

Направо на проблема. Искам да си изтегля историята на чат в skypе, но само с един потребител....

но не намерих начин. Надявам се, че поне Вие ще помогнете

 

P.S. Открих Kudos Chat Search v3 и SkypeLogView, които са почти еднакви. Но не ми вършат работа

Опитах и с /htmlhistory - не стана :(

Link to comment
Сподели другаде

C:\Users\currys\AppData\Roaming\Skype\Вашият username\chatsync - тук се намират хронологийте, но след като се отворят с текстов редактор от рода на Notepad ++ излизат кодовете и м/у тях се вижда какво сте си писали, но как да видите хронологият в чист текст и как да разберете с кой е този чат тъна в неведение.
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Здравейте, мисля, че имаше някъде такава тема, но понеже не я открих пускам тази.

И така, искам да ползвам Skype 3.8 , но след като ме впише стои максимум една минута, след което се самоизключва. Ако сменя версията на скайп с някоя от по-новите не ми прави този проблем, нио с тях (по-новите) ми е страшно неудобно. Не раазбирам на какво се дължи това. Надявам се да има изход!

 

Лаптоп Toshiba

Windows 7 Ultimate SP1 64 bit

Процесор Intel Celeron 2.20 GHz

RAM 2GB

 

Предварително благодаря!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...