Jump to content

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп


Препоръчан пост

  • Отговори 727
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Имахме същият проблем с едно приятелче .Опитвахме всякакви неща и не можахме да разрешим проблема .

Единствено ,когато го направихме на английски ,спря да се показва това съобщение .

Link to comment
Сподели другаде

Най-стабилната версия на скайп е 3.8 ! Аз я ползвам и мога да кажа, че не товари, и не прави никакви проблеми, докато новите версии на скайп, само товарят и изискват ъпдейт на приложения !
Link to comment
Сподели другаде

Поставих английски език, надявам се това да реши проблема и в следващите версии да мога да върна на БГ.

Ако не, ще пробвам от вас споменатите 3.8 или 5.8.

Link to comment
Сподели другаде

Тази грешка ми се появи на три компютъра с последна версия на Skype-Два в офиса и един мой!

Спокойно тази грешка не е притеснителна,ако това питате!

Link to comment
Сподели другаде

Имам един въпрос, а именно:

Може ли да спра по някакъв начин самоинициативата на skype да се ъпдейтва всеки път, когато рестартирам компютъра? До скоро всичко си беше ок и нямаше такъв проблем, но от седмица някъде, всеки път при рестарт, сам си прави ъпдейт до 5.10 (в момента съм на 3.8), както и всеки път ми натриса Important Update -> Skype 5.10 for Windows KB2727727.

 

Нито искам да ми ъпдейтва от 3.8 на 5.10, нито да ми слага този ъпдейт, но не намирам решението.

Благодаря предварително

 

Windows 7 Ultimate SP1 x86

Link to comment
Сподели другаде

Нито искам да ми ъпдейтва от 3.8 на 5.10, нито да ми слага този ъпдейт, но не намирам решението.

 

Няма да е далеч времето, ако не е дошло вече, когато с версия 3.8 няма да можеш да осъществяваш разговори. Помня че първобитния скайп имаше възможност за спиране на ъпдейта. При новия скайп също може да се спре ъпдейта, като откажеш на UAC предупреждението за промени. :) Но продължавам да си мисля колко по-орязан става скайпа ти от родовообщинния строй, като се има предвид неговата несъвместимост с по-новите версии и функции. Казано инак - скайпа ти май вече е издъхнал и не функционира. Вероятно ще се наложи да го изхвърлиш така, както се отхвърлят старите версии флаш. :)

Link to comment
Сподели другаде

Shak погледни последните три мнения от тази тема!

 

Глупости! Защо подвеждаш хората? Не виждаш ли че му идва ъпдейт от майкрософт!

Shak, влез през контролния панел и намери ъпдейтите. Махни отметката от Skype 5.10 for Windows KB2727727 и дай върху този ъпдейт десен клик "скриване на тази актуализация". После при следващи ъпдейти тя няма да ти се инсталира, защото е скрита и отказана.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...