Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблем с Visual с++

проблем визуал с++ visual c++ visual

• Моля, влезте, за да отговорите
9 отговора по тази тема

#1 Димитър Иванов

Димитър Иванов

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 15 June 2013 - 09:49

Здравейте, имам голям проблем с visual c++, проблема е следния... всеки знае играта "world of warcraft", проблема ми е с играта и визуал с++ ... стартирвам .ехе файла на играта и ми излиза следната грешка http://prikachi.com/...27/6223227E.jpg             пробвах като премахна програмата и я инсталирам на ново, но пак не става, пробвах с по-стари и по-нови версии на програмата но не става и не става, единствения начин да играя играта е да преинстлирвам компютъра преди всяко или след 2-3 стартирвания на играта

ако някой може да помогне, ще следя форум дискусията всеки ден, а може и на скайп chris-brown51

#2 Kras4ooo

Kras4ooo

Developer

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 564 мнения
  • Живущ в:София
  • Интереси:Компютри-Софтуер

Публикувано: 15 June 2013 - 10:10

Обнови с това .NET Framework 4.5 и проблемът трябва да изчезне. 

#3 Димитър Иванов

Димитър Иванов

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 15 June 2013 - 10:40

http://prikachi.com/...42/6223342Z.jpg

това ми излиза :/ 

Blocking Issues:

You must install the 32-bit Windows Imaging Component (WIC) before you run Setup. Please visit the <A HREF="http://go.microsoft....643&clcid=0x409">Microsoft Download Center</A> to install WIC, and then rerun Setup. 

и после като пробвах с 4.0 на .NET Framework  ми излиза надписа погоре 

#4 Kras4ooo

Kras4ooo

Developer

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 564 мнения
  • Живущ в:София
  • Интереси:Компютри-Софтуер

Публикувано: 15 June 2013 - 12:19

Значи сте пробвали с 4.0 и не е станало. Тъй като аз дадох 4.5

#5 Димитър Иванов

Димитър Иванов

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 15 June 2013 - 14:18

4.5 ми пише че не е за операционната система с която съм или поне това разбрах от текста, за 4.0 изписа подобно, пробвах и с 3.5, която се инстална, но пак същата грешка на играта ми дава

#6 TechMaster

TechMaster

Arc Tech

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1479 мнения

Публикувано: 15 June 2013 - 19:02

Значи сте пробвали с 4.0 и не е станало. Тъй като аз дадох 4.5

Красчо, .NET Framework 4.5 не се поддържа за операционна система WindowsXP. Последната поддържана е версия 4.0 и честно казано не си струва да се инсталира, обикновено 3.5 SP1 е същата работа - повечето програми искат нея в момента.
Второ - Microsoft Visual C++ Runtime-а е съвсем отделен компонент от Microsoft .NET Framework.

ако някой може да помогне, ще следя форум дискусията всеки ден, а може и на скайп chris-brown51

Обикновено проблемите с Visual C++ Runtime-а се поправят с преинсталиране на съответният компонент. Отделно - пробвал ли сте с друг релийз на играта? Сигурен ли си, че нямаш някакъв вирус, който след преинсталацията отново успяваш да качиш от някоя флашка или някой заразен файл?
Aliena vitia in oculis habemus, а tergo nostra sunt.
И запомни,Всяко нещо е следствие на друго нещо и причина за трето!
Non est ad astra mollis e terris via

Имаш вирус?Не искаш да се повтаря?"Баш бая хакер" си? Тогава цъкни тук- ЦЪК
Не бъдете жертва на вирусите и недобронамерени лица.Интелигентно използване на компютъра!
Край на топлата бира и студените картофки!

#7 k0st4din

k0st4din

Softvisia

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1178 мнения
  • Живущ в:Loading ... please wait
  • Интереси:Softvisia

Публикувано: 15 June 2013 - 19:55

Здравейте Димитър Иванов,

към въпроса на колегата @TechMaster, искам и аз да попитам - опитвате ли се да правите собствен сървър на играта?

Също така съм съгласен с колегата @TechMaster, че може да имате някакъв вирус ето нещо, което може да ви помогне.

#8 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1557 мнения
  • Живущ в:Габрово
  • Интереси:Компютри-Хардуер и Софтуер, Премахване на зловреден код, Аудио Техника

Публикувано: 15 June 2013 - 20:46

Здравейте. Деинсталирайте всички версии на Visual C++ от контролния панел. Рестартирайте системата и ги инсталирайте наново 1 по 1.

2005

2008

2010

Пишете как е положението.

Мнението беше редактирано от Stoyannov: 15 June 2013 - 20:49

#9 ivan343

ivan343

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 6 мнения
  • Живущ в:Пловдив
  • Интереси:интернет

Публикувано: 15 June 2013 - 20:53

Имах същия проблем - дейнсталирах настоящата верия и инсталирах на ново версия 4.0 и стана.

#10 Димитър Иванов

Димитър Иванов

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 15 June 2013 - 21:09

Публикувано: Днес, 21:32 Значи сте пробвали с 4.0 и не е станало. Тъй като аз дадох 4.5 Красчо, .NET Framework 4.5 не се поддържа за операционна система WindowsXP. Последната поддържана е версия 4.0 и честно казано не си струва да се инсталира, обикновено 3.5 SP1 е същата работа - повечето програми искат нея в момента. Второ - Microsoft Visual C++ Runtime-а е съвсем отделен компонент от Microsoft .NET Framework. ако някой може да помогне, ще следя форум дискусията всеки ден, а може и на скайп chris-brown51 Обикновено проблемите с Visual C++ Runtime-а се поправят с преинсталиране на съответният компонент. Отделно - пробвал ли сте с друг релийз на играта? Сигурен ли си, че нямаш някакъв вирус, който след преинсталацията отново успяваш да качиш от някоя флашка или някой заразен файл?

сигурен съм, защото от две години играя играта и я тегля от един и същи потребител( същия торент всеки път) играя я на лаптопа на майка ми, но не мога когато ми се играе с някой приятел, за сървър не знам как се прави собствен, но и да разбера, играта ми дава грешка преди да влеза в нея.... ще пробвам последния начин :)

Други теми с тагове проблем, визуал, с++ visual, c++, visual

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители