Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2013


IVAN

Препоръчан пост

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Заслужаваше си 3-я гейм. Адски добър гейм, но само толкова. Но горе-долу стана като мача Италия - Русия!

1 гейм: И Италия, и България загубиха 1-я гейм на 12!

Взет 3-гейм с уникална игра.

Имах чуството, че може да стане някакво чудо след контузията на Данте, но се повториха нещата от 1-я и 2-я гейм!
Остана ни един-единствен мач, така че забравяме за тази загуба и утре с високо вдигнати глави!  :bgflag:  :bgflag:  :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Спокойна нощ на всички оптимисти-мазохисти в този форум при 18:12 за мангалите ! Съжалявам , ама се не търпи това

Не си единствен. При 2:0 и аз си легнах. Ясно ми беше, че това са ни максималните възможности. Ако не сме тръгнали с голяма кошница за първенството, би трябвало вече да сме излезли от ситуацията и да се появим срещу италианците психически стабилни. Те са тези, които са си мечтаели за финал и поне на книга би трябвало да са разстроени от това, което им се случи. Всичко ми е ясно дотук, освен думите на Димо Тонев : "Можем да бием всеки". Хубаво е човек да има самочувствие, но е добре и да бъде подплатено. Не сме за изхвърляне , но все пак едно е биеш Бразилия в квалификациите у дома, друго е да ги биеш пак в квалификации на техен терен, съвсем различно е да ги победиш в директна елиминация и то на полуфинал. Имаме израстване и без ни най - малко да подценявам италианците , казвам , че те са преодолим отбор и най- хубавото е , че от нас зависи какво ще се случи. Успех на националите .

Link to comment
Сподели другаде

Ей винаги ще има хейтъри и тва е! Това са едни идиотчета, които не разбират нищо и говорят, защото са зад компютъра:
http://www.sportal.bg/news.php?news=438651

 

Успех на наще след малко! Нека да покажем играта си!  :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Няма хъс, никакво желание за игра. Цецо във важни мачове нито серивиз, нито може да забива!  :bang:

Елементарни грешки, които при мач от такъв ранг е просто недопостимо да се правят!  :bang:

До кога тоя нашия манталитет ще ни проваля така! Поредния загубен мач за 3-то място :bang:

 


Успех на наще след малко! Нека да покажем играта си!

 

Ква игра, кви 5 лева. Никаква игра не показахме!  :

Link to comment
Сподели другаде

Съжалявам, че не обновявах сайта в последните дни, най-важните.

Съжалявам, че и не гледах мачовете, но веднага след като имах достъп до обхват научавах резултата и ми беше кофти, че отново сме 4-ти.

 

Започвам да обновявам сайта и да чета коментари за мачовете.

Link to comment
Сподели другаде

За мен нашите момчета са номер 1!!! Къде са САЩ,Полша,  Куба, Германия, Холандия, Япония и т.н.? Българи Юнаци! Да, не ни достигна психика, много на сериозно приеха и мача на полуфинала и мача за третото място. Искаха да ги вземат на всяка цена. Много харесвам Камило Плачи като тактик , като четящ играта, но момчетата имаха нужда и от някой който да им каже нужните неща не в технически и тактически план във важните моменти. За поредна година Българския Национален отбор по волейбол ми носи радост и гордост! Самото класиране на финалите бе нещо изключително!!!

Link to comment
Сподели другаде

Много емоция, а също и толкова бутилки се изляха при мен по време на тази лига... Ама какво да се прави, като голяма част от срещите ни бяха в кофти часови пояс за нас и трябваше да се изчакат на маса. Дори някои и от коментарите ми бяха плод на "трапезен героизъм и патриотизъм" и сега като ги препрочитам се чувствам не съвсем комфортно. Като българи трябва да сме горди с този ни отбор, защото това са ни единствените успехи в колективен спорт от последните почти 20 години. Сега отбора е  в процес на подмладяване и е нормално да няма здрава психика и зрялост, но всичко с времето ще се изгради, стига да не започнат треньорски рокади и създаване на "лагери" в самия отбор между играчите. Четвъртото място си ни е съвсем по мярка за момента и да се надяваме, че ще израснем и подобрим всички фази на играта си, особено сервиза ни. При цялата ни неразбория в държавата ни, то това беше едно хубаво и приятно изживяване с което да се гордеем като нация. Да благодарим на тези момчета с екипа на България и да им пожелаем да са здрави и да стават все по-добри, за да ни правят щастливи ! :bgflag: Аз благодаря на Иван за този форум и му желая здраве и успех ! На всички тук почитатели на волейбола -бъдете здрави,щастливи и усмихнати  :yes: ! 

Link to comment
Сподели другаде

Аз се радвам, че агитката се събра бързи независимо, че се забавих с темата/сайта отново.

 

Мерси, че за месец и половина се събраха около 3500 посещения на сайта и 1100 уникални от тях.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...