Прехвърляне към съдържание

Снимка

Волейбол - Световна Лига 2013

• Моля, влезте, за да отговорите
121 отговора по тази тема

#106 Bojaldo93

Bojaldo93

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 40 мнения

Публикувано: 20 July 2013 - 02:37

:yeah:  :yeah:  :yeah:

България на полуфинал!  :bgflag:

Честито на всички!  :yeah:

#107 s.feradov

s.feradov

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1603 мнения

Публикувано: 20 July 2013 - 11:44

Нека ни е честито класирането, но в момента ни чака адски труден мач, в който отново сме аутсайдери.

"There isn't a person anywhere who isn't capable of doing more than he thinks he can." - Henry Ford

#108 ivo64

ivo64

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23 мнения

Публикувано: 21 July 2013 - 02:00

Сякаш никога не сме били по-смачкани отколкото сега !!

#109 ivo64

ivo64

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23 мнения

Публикувано: 21 July 2013 - 03:08

Спокойна нощ на всички оптимисти-мазохисти в този форум при 18:12 за мангалите ! Съжалявам , ама се не търпи това

#110 Bojaldo93

Bojaldo93

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 40 мнения

Публикувано: 21 July 2013 - 03:31

Заслужаваше си 3-я гейм. Адски добър гейм, но само толкова. Но горе-долу стана като мача Италия - Русия!

1 гейм: И Италия, и България загубиха 1-я гейм на 12!

Взет 3-гейм с уникална игра.

Имах чуството, че може да стане някакво чудо след контузията на Данте, но се повториха нещата от 1-я и 2-я гейм!
Остана ни един-единствен мач, така че забравяме за тази загуба и утре с високо вдигнати глави!  :bgflag:  :bgflag:  :bgflag:

#111 keba

keba

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 32 мнения

Публикувано: 21 July 2013 - 12:24

Спокойна нощ на всички оптимисти-мазохисти в този форум при 18:12 за мангалите ! Съжалявам , ама се не търпи това

Не си единствен. При 2:0 и аз си легнах. Ясно ми беше, че това са ни максималните възможности. Ако не сме тръгнали с голяма кошница за първенството, би трябвало вече да сме излезли от ситуацията и да се появим срещу италианците психически стабилни. Те са тези, които са си мечтаели за финал и поне на книга би трябвало да са разстроени от това, което им се случи. Всичко ми е ясно дотук, освен думите на Димо Тонев : "Можем да бием всеки". Хубаво е човек да има самочувствие, но е добре и да бъде подплатено. Не сме за изхвърляне , но все пак едно е биеш Бразилия в квалификациите у дома, друго е да ги биеш пак в квалификации на техен терен, съвсем различно е да ги победиш в директна елиминация и то на полуфинал. Имаме израстване и без ни най - малко да подценявам италианците , казвам , че те са преодолим отбор и най- хубавото е , че от нас зависи какво ще се случи. Успех на националите .

По опасно от това да се изправиш срещу егото на 1 българин, е само това да се изправиш срещу егото на повече българи.

#112 Bojaldo93

Bojaldo93

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 40 мнения

Публикувано: 21 July 2013 - 20:58

Ей винаги ще има хейтъри и тва е! Това са едни идиотчета, които не разбират нищо и говорят, защото са зад компютъра:
http://www.sportal.b...php?news=438651

Успех на наще след малко! Нека да покажем играта си!  :bgflag:

#113 Bojaldo93

Bojaldo93

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 40 мнения

Публикувано: 22 July 2013 - 00:13

Няма хъс, никакво желание за игра. Цецо във важни мачове нито серивиз, нито може да забива!  :bang:

Елементарни грешки, които при мач от такъв ранг е просто недопостимо да се правят!  :bang:

До кога тоя нашия манталитет ще ни проваля така! Поредния загубен мач за 3-то място :bang:

Успех на наще след малко! Нека да покажем играта си!

Ква игра, кви 5 лева. Никаква игра не показахме!  :

#114 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 22 July 2013 - 17:44

Съжалявам, че не обновявах сайта в последните дни, най-важните.

Съжалявам, че и не гледах мачовете, но веднага след като имах достъп до обхват научавах резултата и ми беше кофти, че отново сме 4-ти.

Започвам да обновявам сайта и да чета коментари за мачовете.

#115 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 22 July 2013 - 18:19

Обнових сайта - http://volley.imarinov.com/

И нашите момчета, може пак да са 4-ти, но винаги ще са в сърцата ни! Бавно, бавно ще израснем и за медал :P

#116 небосвод

небосвод

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 110 мнения

Публикувано: 22 July 2013 - 21:38

За мен нашите момчета са номер 1!!! Къде са САЩ,Полша,  Куба, Германия, Холандия, Япония и т.н.? Българи Юнаци! Да, не ни достигна психика, много на сериозно приеха и мача на полуфинала и мача за третото място. Искаха да ги вземат на всяка цена. Много харесвам Камило Плачи като тактик , като четящ играта, но момчетата имаха нужда и от някой който да им каже нужните неща не в технически и тактически план във важните моменти. За поредна година Българския Национален отбор по волейбол ми носи радост и гордост! Самото класиране на финалите бе нещо изключително!!!

#117 ivo64

ivo64

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23 мнения

Публикувано: 23 July 2013 - 17:32

Много емоция, а също и толкова бутилки се изляха при мен по време на тази лига... Ама какво да се прави, като голяма част от срещите ни бяха в кофти часови пояс за нас и трябваше да се изчакат на маса. Дори някои и от коментарите ми бяха плод на "трапезен героизъм и патриотизъм" и сега като ги препрочитам се чувствам не съвсем комфортно. Като българи трябва да сме горди с този ни отбор, защото това са ни единствените успехи в колективен спорт от последните почти 20 години. Сега отбора е  в процес на подмладяване и е нормално да няма здрава психика и зрялост, но всичко с времето ще се изгради, стига да не започнат треньорски рокади и създаване на "лагери" в самия отбор между играчите. Четвъртото място си ни е съвсем по мярка за момента и да се надяваме, че ще израснем и подобрим всички фази на играта си, особено сервиза ни. При цялата ни неразбория в държавата ни, то това беше едно хубаво и приятно изживяване с което да се гордеем като нация. Да благодарим на тези момчета с екипа на България и да им пожелаем да са здрави и да стават все по-добри, за да ни правят щастливи ! :bgflag: Аз благодаря на Иван за този форум и му желая здраве и успех ! На всички тук почитатели на волейбола -бъдете здрави,щастливи и усмихнати  :yes: ! 

#118 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 26 July 2013 - 08:48

Аз се радвам, че агитката се събра бързи независимо, че се забавих с темата/сайта отново.

Мерси, че за месец и половина се събраха около 3500 посещения на сайта и 1100 уникални от тях.

#119 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 28 July 2013 - 13:03

Преди седмица се обнови ранглистата и за съжаление сме с едно място назад след Световната Лига: http://www.fivb.org/...g_M_2013-07.asp

#120 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 01 August 2013 - 13:51

20-29 Септември за европейското нова агитка ще събираме

Плачи извика четирима нови волейболисти за Евро 2013

http://sportvox.net/?p=230736

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители