Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2013


IVAN

Препоръчан пост

Да , по неизвестни причини, местата с билети по 15 лева са блокирани. И не продават за тези сектори нито на място във Варна нито по интернет. Също така "червения сектор" - от другата страна ( срещу официалната ложа) , също не продават.Имам предположение , че там са ги пуснали за поляците и после в последния момент , ако има нещо непродадено ще го пуснат на касите на залата.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Според мен са запазени за репортери, специални гости и т.н.

--------------------------------

http://www.sportal.bg/news.php?news=432015 България би Македония с 3:1 в първата контрола (ВИДЕО + ГАЛЕРИЯ)

 

Играем с Македония от 19:45 часа

(днес и утре)

 

http://corner.dir.bg/news.php?id=14149339

Link to comment
Сподели другаде

Бъркаш, или 3 четни или 3 нечетни. По схемата се ориентирай. Отваря се като кликнеш на мача , после ще се ориентираш. 

Имаш късмет, виждам , че вече са пуснали билети и в блик V- четни и в блик VI -нечетни. Аз бързах и ми взеха в блок VI - четни. Тогава още казваха че тези сектори ще са само за гости.

Link to comment
Сподели другаде

Бъркаш, или 3 четни или 3 нечетни. По схемата се ориентирай. Отваря се като кликнеш на мача , после ще се ориентираш. 

Имаш късмет, виждам , че вече са пуснали билети и в блик V- четни и в блик VI -нечетни. Аз бързах и ми взеха в блок VI - четни. Тогава още казваха че тези сектори ще са само за гости.

Объркал съм се значи.

Последно да ви питам,кои места са по-добри ,че ще ходя за първи път.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...