Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте, картата е 4GB. Компютъра я разпознава но при опит да я форматирам, дава ми това:

Windows не можа да завърши форматирането.

Не може нито да се чете нито да се копират данни от нея. Пробвах дори с LOW LEVEL FORMAT я минах, дава ми че е приключило с него форматирането успешно, но ефекта е никакъв, има 2 останали папки и си стоят и не могат да се изтрият по-никакъв начин, тоест изтриват се и след като се извади от компютъра и се включи отново се възвръщат.

Има ли някакъв начин да се оправи?

Благодаря.

Link to comment
Сподели другаде

Колега, пробвах с програмата от твоя линк и не става. Изписва ми тази грешка:  Device media is write-protected.???

Тази карта никога не е била заключвана или да и е слагана парола, до сега е работила. Защо и от къде е е заключена и не позволява да се форматира и как да я отключа? В  Disk Management картата се вижда но не ми дава с нея да направя нищо.

Link to comment
Сподели другаде

Нямам фотоапарат за нея, а в телефон като се сложи, изписва че картата е повредена и не може да се форматира изобщо.

 

Някой може ли да даде други предложения как мога да и премахна защитата, и след това да я форматирам?

Link to comment
Сподели другаде

Здравей pranjev, провери дали картата не е заключена (защитена срещу запис).

Ако има плъзгач на нея го премести в обратна посока и пробвай да форматираш отново.

 

http://pokerneed.com/flyer/MicroSD.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...