Jump to content

Проблем с WiFi на рутер и/или лаптоп


Препоръчан пост

Здравейте незнам дали в тази дискусия трябва да споделя проблема един приятел има проблем със безжичния нет преди 2-3 дена бушоните във тях изгоряха и от тогава няма нет само при локалната връзка има нет моля ви помогнете има копче за изключване на WI-FI свети оранжево според мен е изтрил нещо важно проверих има локална връзка и локална връзка2 а няма за безжичния нет лаптопът му е HP pavlion g7 ще добавя снимка със характеристиките на лаптопа post-30300-0-88743200-1368649049_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Отворете Диспечер на устройства и симайте какво показва като го отворите!http://i970.photobucket.com/albums/ae184/aaster23/Dwm2013-05-1607-13-47-44.jpg
Опитайте се да инсталирате драйверите от диска (РЪЧНO)...

Link to comment
Сподели другаде

Никакви ли безжични мрежи не се засичат? Ако има мрежи, не се свързва към неговата или се свързва, но няма интернет? Ако няма никакви мрежи, опитай да натиснеш бутона за включване/изключване на безжичната карта и виж дали няма да се оправи.

Също така ако има възможност, тествайте с някое друго устройство (телефон или лаптоп), за да е сигурно, че проблемът не е в рутера.

Link to comment
Сподели другаде

Никакви ли безжични мрежи не се засичат? Ако има мрежи, не се свързва към неговата или се свързва, но няма интернет? Ако няма никакви мрежи, опитай да натиснеш бутона за включване/изключване на безжичната карта и виж дали няма да се оправи.

Също така ако има възможност, тествайте с някое друго устройство (телефон или лаптоп), за да е сигурно, че проблемът не е в рутера.

Пробвахме 1во пробвах със телефона след това със друг лаптоп стана свързах се няма проблеми със рутера.Когато махна кабела и натисна за да открие мрежи ми показва ,че мрежата е забранена или изключена а не е изключена.

 

Отворете Диспечер на устройства и симайте какво показва като го отворите!http://i970.photobucket.com/albums/ae184/aaster23/Dwm2013-05-1607-13-47-44.jpg

Опитайте се да инсталирате драйверите от диска (РЪЧНO)...

Добре ще опитам когато донесат лаптопа.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...

здравейте хора нов съм тук
и искам да споделя един проблем

относно лаптопа и инетернета 
рутера си е съвсем наред излъчва си интернет
но на лаптопа ми няма интернет 
Wi-Fi е вклучен
просто немога да се свържа към рутера за да имам интернет на лаптопа
от какво може да е проблема и как мога да го поправя?
помогнете ще съм ви благодарен :)
(излиза ми жълтият триъгълник с удивителнатата)
благодаря :) надявам се да ми помогнете :)

Link to comment
Сподели другаде

съжелявам че пиша оделно комемтар но нямам достъп до командата редактиране 
та това ми е проблема
надявам се да се види като си я истеглите :)
 

post-35477-0-46776900-1383756621_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Пробвахме 1во пробвах със телефона след това със друг лаптоп стана свързах се няма проблеми със рутера.Когато махна кабела и натисна за да открие мрежи ми показва ,че мрежата е забранена или изключена а не е изключена.

 

Добре ще опитам когато донесат лаптопа.

пробвах така но не стана дава мо този ерор които е на моята снимка :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...