Jump to content

БТК ADSL


nakata

Препоръчан пост

Моля споделете БТК ADSL дали си заслужава. Аз сега плащам 25 лв. и свалям с 40-50 кб/с мисля да мина на БТК ADSL . Нека който е на БТК ADSL да ме посъветва дали ще съм по добре към БТК ADSL . Понеже съм чувал че с БТК ADSL не може да се влиза навсякъде. Моля кажете ми. :)
Link to comment
Сподели другаде

От месец съм с "ADSL 512 безкрай". Изключително съм доволен от качеството. Не е имало и минута да съм без Интернет- прекъсва за минутка само когато модема взема нов адрес- веднъж на 48 часа ( по мои наблюдения). Скоростта е постоянна и се движи по ръба на обявеното- на моменти и повече. Не съм имал проблем с програмки които да зациклят заради нета- всичко си пердаши яко. Направо се родих с програмките за VoIP- повечето иаискват добра международна свързаност, а с ADSL разполагам с отлична такава.

Относно инсталационната такса- може да се избегне, като се зяви пакета "Инсталирай сам". Не е никак трудно, а и в пакета има диск, в който е поместен видео клип с Любо, който сам си инсталира модема.

Който иска да се включи да не бърза да звъни на 0800100, ами да провери за някоя промоция- в момента а и преди месец от Office 1 Superstore дават DECT Panasonic KX-TG1100 за всеки заявен пакет "512 Безкрай" със срок на договора 24 месеца. Попрочетете и след това звънете.

Успех!!!

Link to comment
Сподели другаде

Трябва ли телефонната връзка,да е цифрова,за тази услуга ?

Във смисъл,че един приятел от провинцията има аналогов телефон,та може ли да се възползва !

Link to comment
Сподели другаде

Няма изискване телефонният пост да е цифров. Аз съм с аналогогов пост, и въпреки това скоростта е отлична. Имат изискване обаче, поста да не е дуплекс, както и някои други такива, които БТК при възможност отстраняват.
Link to comment
Сподели другаде

Мисля, че става ... единствения вариант, при който не става е да си на дуплекс. Аз бях на дуплекс уи трябваше да мина на права линия. Сега чакам пакета и ще кажа мнение скоро;)
Link to comment
Сподели другаде

Потърсих в сайта на БТК,и се оказа,че за ADSL,може да се направи онлайн справка за Възможност за предоставяне на ADSL:.

Проверка BTK ADSL Checker

За съжаление,приятелят ми,ще трябва да търси друг вариант !

Редактиран от dimd
Link to comment
Сподели другаде

Аз съм с 512 Безкрай от 8 месеца и съм доволен с изключение на първия месец когато имах големи проблеми - прекъсваше, забиваше модема и т.н. Но сега положението е повече от добро и почти винаги си тегля със скорост между 62-64КБ, а качва с 14-16КБ. Нямам проблеми с никакви сайтове, винаги тегля с максималната скорост дори и от Датата, така че мога да ви посъветвам да се вържете - определено си заслужава, като единствения недостатък е, че нямате реално IP. А и да - нямате по-голяма скорост към БГ сървърите, както е при някои доставчици, но имате пък фиксирана скорост, която не е никак лоша.
Link to comment
Сподели другаде

Здравей nakata, от миналия месец и аз съм на БТК ADSL мога да кажа само едно, родих се наново. Скороста е такава каквато казват, една вечер към 2-3 часа даже беше повече, интернета ми не е прекъсвал дори и при лоши метеорологични условия - струва си и не съжалявам че минах на ADSL, а преди и аз имх съмнение и никак не ми се нравеше БТК но сега си го обичкам :love1: .

За сведение ще кажа че преди бях в LAN мрежа ............... 20 лв. на месец за 500МБ, беше върха , без сървар за филми,музика и т.н., интернета никога го нямаше а също и доставчика за да го оправи, ехх рай ..... :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Здравей nakata, от миналия месец и аз съм на БТК ADSL мога да кажа само едно, родих се наново. Скороста е такава каквато казват, една вечер към 2-3 часа даже беше повече, интернета ми не е прекъсвал дори и при лоши метеорологични условия - струва си и не съжалявам че минах на ADSL, а преди и аз имх съмнение и никак не ми се нравеше БТК но сега си го обичкам :love1: .

За сведение ще кажа че преди бях в LAN мрежа ............... 20 лв. на месец за 500МБ, беше върха , без сървар за филми,музика и т.н., интернета никога го нямаше а също и доставчика за да го оправи, ехх рай ..... :crosseyes1:

 

Здравей искам да те попитам колко плащаш на БТК и след като заяви за пакета след колко време го получи. И още нещо къде го поръча. :) Говоря за 512 безкрай.

Link to comment
Сподели другаде

Аз се вкл. на следната промоция сключих договор за 2 год. и таксата на месец е 25 лв. Подадох молбата в пощата в сряда или четвъртък беше непомня и на следващата седмица в сряда пакетчето ми пристигна по DHL. Те ми пратиха сутринта SMS с тел. на който да се обадя за да се уточни къде да ми го доставят и дали ще има някой който да вземе пратката :)
Link to comment
Сподели другаде

  • 11 months later...

Здравейте! Не знам дали на правилното място поставям въпроса си,но не намерих друга тема по въпроса. Някой може ли да ме светне по въпроса за БТК-ADSL-Wi-Fi?

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте! Не знам дали на правилното място поставям въпроса си,но не намерих друга тема по въпроса. Някой може ли да ме светне по въпроса за БТК-ADSL-Wi-Fi?

Благодаря предварително!

http://www.btc.bg/bg/residential_details.p...l=0&cat=282

Това не ти ли от помощ ?

 

П.п. И ще Ви помоля да не пускате един и съши въпрос на две места във форума.

Link to comment
Сподели другаде

да добавя, с БТКАДСЛ имат една гадна заробваща клауза, за това препоръчвам да не се включвате към тях. Договора е заробващ, ако не ви хареса, не можете да се откажете докато не ви изтече договора. Ако го направите ще трябва да платите наведжъж всички месечни такси от момента на отказване, до изтичане на договора, демек и да имате, и да нямате интернет и да сте доволни и да сте недоволни от услугата, все си кихате парички на БТК. Да не говорим че като пари и скорости офертата им е неизгодна.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...