Прехвърляне към съдържание

Снимка

имам вирус

вирус AutoIt:MalOb-H [Drp]

• Моля, влезте, за да отговорите
3 отговора по тази тема

#1 filip1806

filip1806

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 25 мнения
  • Интереси:видео обработка

Публикувано: 04 April 2013 - 12:43

здравейте имам много гаден вирус който изпраща по скайп като пиши на всички адрес от който да се изтегли и да зарази други  имам avast internet security той показа това 

Infection Details URL: http://199.91.154.14...64k1kg/tcvws... Process: C:\Users\admin\S-100-4902-8593-5693\winm... Infection: AutoIt:MalOb-H [Drp]

моля да ми кажете как се маха защото аваста го блокира ама той си продължава чак когато антивирусната от windowsa кажи че е отрилавирус и като кликна върху изчисти спира ама след 20 минути пак. Сканирах за вируси и нищо. като се отпиша от скайп той пак се вписва след 10-20минути но каквото натисна на скайпа изчезва.моля за помощ! :beatedup:  :beatedup:  (извинявам се за правописни грешки просто бързам да не ми блокира компютъра пак)

#2 s.feradov

s.feradov

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1603 мнения

Публикувано: 04 April 2013 - 12:55

Моля, изпълнете инструкциите от този коментар.

"There isn't a person anywhere who isn't capable of doing more than he thinks he can." - Henry Ford

#3 filip1806

filip1806

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 25 мнения
  • Интереси:видео обработка

Публикувано: 04 April 2013 - 13:32

мерси махна се 

#4 s.feradov

s.feradov

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1603 мнения

Публикувано: 04 April 2013 - 13:50

Предоставете необходимите log-файлове, тъй като има вероятност все още да имате зловреден код на системата си.

"There isn't a person anywhere who isn't capable of doing more than he thinks he can." - Henry Ford

Други теми с тагове вирус, AutoIt:MalOb-H [Drp]

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители