Jump to content

Препоръчан пост

  • 2 weeks later...
  • Отговори 71
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

  • 2 weeks later...

Превет на всички!

Имам проблем с DScaler.Когато си гледам ТВ всичко е нормално ( картината е добра има си и нормален звук) , но ако направя запис на Записа звука е много слаб (почти не се чува).Каково да правя.

 

За някои заядливи хора ще кажа , че съм си овеличил тонколонките.Нека са спокоини. :crazy: :crazy:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Здравейте. Айде и аз да ревна :) Купих си външен тунер Gadmei UTV330+. Инсталирах си Dscaler 4.1.15, дава добра картина и намира всички канали на кабеларката, но как ли не го мъчих, звук няма. Помагайте, че побелях от нерви... Благодаря!
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Здравейте. Айде и аз да ревна :) Купих си външен тунер Gadmei UTV330+. Инсталирах си Dscaler 4.1.15, дава добра картина и намира всички канали на кабеларката, но как ли не го мъчих, звук няма. Помагайте, че побелях от нерви... Благодаря!

 

Имам абсолютно същия тунер и абсолютно същия проблем :(

Споделете, като за малумници какво трябва да се направи ... плс!!!

 

EDIT: b71 туко що си реших проблема :thumbsup: Няма никакъв проблем да си ползваш оригиналния софт от тунера! Цялата цака е там, че като отидеш да търсиш канали даваш на САТV и вместо България, даваш на Германия, Полша ... или там където ти излязът повече канали! Надявам се и при теб да стана номерът!!! СТИСКАМ ПАЛЦИ!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Проблемче и от мен дано някой помогне :crosseyes1: Инсталирах DScaler4115 и го пуснах всичко супер, настройките както е показано по горе -картина звук всичко 6.Спирам програмата звука продължава-въобще не може по никакъв начин да се спре.Деинсталирам ЗВУКА ПРОДЪЛЖАВА :blink: Само рестарт помага.Другото е, че когато реша да усилвам или намалям звука и пише Volume not supported. Съмнява ме нещо моя грешка да е.Инсталира ли се още нещо освен .exe-то?И фаила DScaler4115src какво да го правя след като го разархивирам. Мерси предварително!!!!!!

 

Ако е нужно тунера ми е Асус с чипсет Филипс 7135.... мисля

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 7 months later...
Първо Добър Ден..... от извеcтно време имамт тв. тунер AverTv DVB-T Volar X........ мн. бих искал да записвам предавания и филми от телевизията... та бих искал да помоля за помощ Sir William ... инсталирах програмата, но нещо не ми излизат каналите при нейното стартиране..... Hа какво може да се дължи това?, да ме би тв. тунера ми да не е съвместим с DScaler?....и ако е съвместим ....как да ги наглася тия канали?... Мерси предварително
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Здравейте. Вчера се сдобих с AverMedia Hybrid DVB-T Volar HD USB. Имам проблем със звука. Излиза ми само на БНТ1 и CNN, които са на Pal D. Другите канали нямат звук. Задал съм им в настройките да са на Pal B, но няма ефект. Като пусна AverTV, и след нея DScaler, излиза звук на канала, на който се стартира програмата, но ако превключа канала, звукът изчезва...

 

Някакви идеи как да подкарам звука?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте. Вчера се сдобих с AverMedia Hybrid DVB-T Volar HD USB. Имам проблем със звука. Излиза ми само на БНТ1 и CNN, които са на Pal D. Другите канали нямат звук. Задал съм им в настройките да са на Pal B, но няма ефект. Като пусна AverTV, и след нея DScaler, излиза звук на канала, на който се стартира програмата, но ако превключа канала, звукът изчезва...

 

Някакви идеи как да подкарам звука?

 

С уговорката, че не е универсално лекарство, би могъл да погледнеш тук: http://forums.softvisia.com/index.php?showtopic=10880&view=&hl=fly2000&fromsearch=1 И понеже е на чист български език :bgflag: , с голяма доза вероятност поне ще помогне да локализираш проблема и да се ориентираш какво конкретно да търсиш. И все пак, един съвет:

цит. "...При търсене на помощ за възникнали проблеми с програмата задължително трябва да се посочи описание на компютърната конфигурация, версия на Windows, версии на инсталирани драйвери за видеокарта, ТВ-тунер, аудиокарта..." :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...