Jump to content

преинсталация на windows xp


v3nzZz

Препоръчан пост

В1проса ми е следния имам windows хп сп2 на диск,тр1гвам да си преинсталирам компa както винаги и ми изкарва Reboot and select boot device or insert boot media in selected boot device :: като с1м си направил настроиките деффаултс от биоса и с1м избрал да боотвам от ЦД.. нещо да Bu идва на ум от какво мojе да е иначе проверих харда за повреди с ЦМД-то сичко е ок ..

 

и ако моjе някои администратор да прехв1рли темата B че съм oбъpкал раздела :(

Проблеми и дискусии, свързани с операционни системи

Link to comment
Сподели другаде

Сигурни ли сте, че инсталационния диск работи както е предвидено? Какъв е редът на устройствата, от които сте посочили на операционната система да търси съответния boot сектор?
Link to comment
Сподели другаде

Щом дискът е използван и друг път (сигурен си, че е boot-ващ?), а системата не го разпознава, мога де предположа, че има някаква физическа повреда в него. Ако имаш възможнос, пробвай го дали ще подкачи на друг компютър или просто запиши друг диск с Windows и пробвай него.
Link to comment
Сподели другаде

Сигурен ли сте, че другият диск е boot-ващ, ако може кажете със коя програма е правен!

(Ако е със Nero може да ни стане, защото имах проблеми със правенето на такъв диск)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...