Jump to content

Как да направите screenshot (шот) и къде можете да го качите


Препоръчан пост

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте.Искам да ви попитам нещо относно screenshota. С лаптоп съм и от скоро прави произволни screenshot-ове на mozila-та , докато съм в нета и ми ги изкарва на desktopa.Нямам никаква програма от изброените от вас във форума.Мисля , че може да съм задал някоя съкратена команда , като (alt+pri sc ) или нещо от сорта без да искам.Моля , ако някой знае как да спра това да пише.Благодаря предварително!

 

Дай един скрийншот от Добавки (Add-ons)

 

Ако не знаеш къде са - от Лента с менютата горе: Файл, Редактиране, Изглед, История, Отметки, Инструменти, Помощ, показва се ако е скрита с бутона Alt, избираш Инструменти (tools) -

Добавки (Addons) или просто гледай да е активен прозореца на Файрфокс и натискаш Ctrl+Shift+A и с Print Screen направи снимка, постави я в Paint и я запиши на Работния Плот (desktop), после я качи като коментар. Възможно е да имаш Добавки за скрийншоти, като някои от тях (не всичките).

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Имам акаунт в prikachi.com, но сайта нещо не ми харесва. От време на време не работи, визията не ми допада (особено, когато създам галерия и пратя линка на приятел да види снимките - начина, по който се показват снимките ми е неприятен), когато качвам снимки с номера 1 2 3 4 5 ... и си направя галерия, снимките не ги показва по този начин, а примерно 1 4 5 2 3, не знам колко място имам за качване, ... Препоръчайте ми някой добър сайт, който да има повече място, повече фукнции, откъм сигурност да е по-добър, да работи постоянно.
Link to comment
Сподели другаде

Колко време се пазят в този сайт и колко време в другите сайтове? Искам да мога да правя поне 20 галерии, да имам няколко ГБ място, снимките ми да се пазят години, а не след 12 месеца да ги трият, ако не съм влизал в профила си.
Link to comment
Сподели другаде

За Photobucket

 

Support page

 

Видове акаунти

 

Free акаунтите ни интересуват:

 

Free accounts include:

  • Unlimited* storage for photos.
  • Up to 500 videos permitted with up to 10 minutes in length per video.
  • Maximum display size of photos is 2048x1536 pixels each.
  • Maximum file size permitted is 5MB per photo and 500MB per video.
  • The pure awesomeness of the Photobucket experience!

*Photobucket reserves the right to limit excessive use and the unlimited storage offer pertains to non-commercial use only.

 

Колко време ще се запазят картинките в акаунта ни?

 

How long will my photos be stored on photobucket?

-Forever!

 

We do not set a time limit for your accounts. Enjoy!

Link to comment
Сподели другаде

Горе-долу разбрах, доколкото успях да преведа с Google Translate. Понеже в Photobucket не е нужно да се клика на всяка снимка веднъж на 6 месеца, за да не се изтрие автоматично, ще предпочета него, засега. Благодаря и на двамата.
Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...

Много полезна информация, особено когато имаш проблем със смяна на парола и искаш да изпратиш на уеб дизайнерите снимков материал :) .

 

Виж и тази тема -

Как се прави снимка (screenshot) и как/къде може да се качи?

Link to comment
Сподели другаде

  • 7 months later...

Може да направите снимка на декстопа със Fraps също!

1-во Направете настройките си така : (може да си сложите тикче и на другите)

http://prikachi.com/images/63/5998063L.jpg

2-ро Вижте кой бутон ви е за снимане и папката където са снимките. (при мен е \ а снимките са във C\:Fraps\Screenshots)

http://prikachi.com/images/64/5998064q.jpg

http://prikachi.com/images/65/5998065C.jpg

3-то снимате това нещо което искате и го търсите във тази папка.

Ако правите снимките във формат BMP са над 5 mb и няма да можете да ги качите в Prikachi.com!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...