Jump to content

Проблем с Google Drive


Препоръчан пост

  • 1 month later...

На този сайт: https://sites.google.com/site/skolakolarovburgas/Home/stranica-za-studenti  малко надолу има няколко файла. Най-вдясно има стрелка срещу всеки файл. Кликаш и файлът се сваля автоматично. Как се прави това, защото вGoogle Disk и SkyDryve няма такава опция?

Link to comment
Сподели другаде

Кликаш и файлът се сваля автоматично. Как се прави това, защото вGoogle Disk и SkyDryve няма такава опция?

Е ти пък! Как да няма опция? Всеки сайт може да ти даде директно да сваляш. Не се ли сещаш, че институциите са премиум потребители и са си платили като за хостинг? Те са с привилегии. В случая обаче не съм убеден за Google дали е така. Но не бих се замислял над този въпрос поради същата тази причина.
Link to comment
Сподели другаде

Попадал съм и на други сайтове с директно сваляне. Не разбирам и нямам представа как се прави. 

Интересува ме има ли безплатна такава опция към Google Disk или SkyDryve, или към някой друг сайт?

Link to comment
Сподели другаде

Не знам за Google, при мен се получава да направя директен линк до 200 MB видео файл. Първо се опитва да го мине през вирусно сканиране. Съобщи ми, че е голям файл за сканиране и не може да сканира и ми даде друг линк за теглене без сканиране. При мен работи директен линк.
Link to comment
Сподели другаде

Кое оставяш? Отвори си файла за сваляне и му вземи линка с десен клик върху хипер линка от уеб страницата, а не копиране от манаджера и дай копиране на прекия път на адреса. Пусни тук да видим какво е станало.
Link to comment
Сподели другаде

Не знам кой ти дава стрелка, защото при мен няма стрелка, но се прави по следния начин:

1. Десен клик на файла и "Изтегляне".

2. Дава ми, че файла е голям и да продължа на друг линк без сканиране. Копирах прекия път с десен клик на линка и така вече имам директно сваляне.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...