Jump to content

Windows 7 бави грозно...


RoshaF

Препоръчан пост

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

И колко време точно отнема ПРЕинсталация с Windows 7... (30 .... 40 .. 1час)?

 

Времетраенето зависи до голяма степен от хардуерната конфигурация на системата, така че е трудно да се даде точна стойност. Средно процесът на инсталация на операционната система продължава около 20-25 минути.

Link to comment
Сподели другаде

Прикерпил съм файл от мануала за биоса,където съм отбелязал там бяха default,когато преместих Raid/Ahci на ahci и рестартирам при самото зареждане извежда съобщение за ahci и драйвера извежда списък за около 2,3 секунди и на всичко пише no device и след това при старт скийна на Windows забива и се рестартира,или това трябва да го направя преди нова инсталация и отдолу има note където пише че поддържа само Vista :)

post-18815-0-27789400-1361699053_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Времетраенето зависи до голяма степен от хардуерната конфигурация на системата, така че е трудно да се даде точна стойност. Средно процесът на инсталация на операционната система продължава около 20-25 минути.

 

Благодаря за вниманието!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Зависи какво е дъното.На някой дънни платки инсталацията на win 7 протича по бавно.Примерно при asus дъна.Ако съм грешен някой да ме поправи.

 

Не стана ясно на точно кое запитване отговаряте в своя коментар.

 

а мога ли да ги върна ?

 

Ако е възможно обяснете по-добре Вашия проблем, тъй като "изчезнаха 3те дяла" е крайно недостатъчна информация.

Link to comment
Сподели другаде

Не стана ясно на точно кое запитване отговаряте в своя коментар.

 

 

 

Ако е възможно обяснете по-добре Вашия проблем, тъй като "изчезнаха 3те дяла" е крайно недостатъчна информация.

 

 

харда ми е разделен на 5 дяла при инсталацията на windowsa ми изчезнаха 3 дяла

Link to comment
Сподели другаде

Изпълнете следното:

  • Меню Start -> Run -> Въведете diskmgmt.msc -> Натиснете Enter.

Направете снимка на новопоявилия се прозорец и я прикачете към следващия Ви коментар.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравейте,не съм писал отдавна,преинсталирах PC-то  с Windows Xp SP3,резултата е същия както преди с преинсталацията със 7-цата,днес мисля да пробвам с друг билд на 7-цата защото компа забива....А при тая конфигурация да ми забива между два таба в броузърите не ми се връзва нещо...Също ми забива при игри като съм намалил изискванията,а преди време същите игри съм ги играл на макс някакви идеи за тестове?!?!


Поздрави :)

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,не съм писал отдавна,преинсталирах PC-то  с Windows Xp SP3,резултата е същия както преди с преинсталацията със 7-цата,днес мисля да пробвам с друг билд на 7-цата защото компа забива....А при тая конфигурация да ми забива между два таба в броузърите не ми се връзва нещо...Също ми забива при игри като съм намалил изискванията,а преди време същите игри съм ги играл на макс някакви идеи за тестове?!?!

 

 

Поздрави :)

 

Ако системата не функционира правилно при туко що инсталирана операционна система, надявам се не самоделка, то проблемът най-вероятно е хардуерен.

 

За всеки случай, ще Ви посъветвам да запишете Live CD на някоя Linux дистрибуция - Ubuntu например - и да проверете дали въпросните проблеми са налице и в този случай.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...