Jump to content

Windows 7 drivers


marinow97

Препоръчан пост

Здравейте значи компа ми е супер бавен, изчистих всичко. Вируси, зловредни кодове, абсолютно всичко, но си нямам и напредстава защо бави толкова, ако може да ми препоръчате програма с която да ми ъпдейтне драйверите? Нещо като Uniqble drivers, самоче без нея защото от нея си инсталнах един драйвер и компа се бъгна и трябваше през сейф мод да влизам да го отстраня.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ами някъде от 1-2 седмици, наскоро имах проблем с процесора темата ми е малко по надоло и ми обясниха как направих всичко изчистих компютъра от всякакви простотий сложих нова защитна стена и нова антивирусна (Нода ми е платен пък защитната стена е comodo fire wall and internet secure)
Link to comment
Сподели другаде

Момент - да не би да имаш предвид Comodo Internet Security? Това е пакет антивирусна+защитна стена и ако работи заедно с Нод - може би се получава конфликт? Ако е така - мисля, че ще трябва да махнеш Нод(особено ако не си го платил наистина :)) и да оставиш само Comodo. Аз го използвам от около година и освен някои фалшиви(доколкото мога да преценя) сигнали, нямам сериозни забележки към програмата...
Link to comment
Сподели другаде

Значи да махна нода, окей без това лиценза му изтича след 8 дена :) Може ли да ми препоръчаш програма за ъпдейт на драйверите?

EDIT: Премахнах го ребуутнах компа и честно да кажа не виждам голяма разлика :(

Link to comment
Сподели другаде

Аз го използвам от около година и освен някои фалшиви(доколкото мога да преценя) сигнали, нямам сериозни забележки към програмата...

 

Значи програмата ти Sten не върши никаква работа. Остава всичко на теб, ти да й вършиш работата, да казваш ти на нея, кое е заплаха, кое не. Не тя на теб. ;)

 

marinow97, ASL please?

Link to comment
Сподели другаде

Значи програмата ти Sten не върши никаква работа. Остава всичко на теб, ти да й вършиш работата, да казваш ти на нея, кое е заплаха, кое не. Не тя на теб. ;)

 

marinow97, ASL please?

 

Някои казват, че най-важната защита е в задклавиатурното устройство. :)

Отклоняваме темата. Аз мисля че не мога да помогна повече.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте значи компа ми е супер бавен, изчистих всичко. Вируси, зловредни кодове, абсолютно всичко, но си нямам и напредстава защо бави толкова, ако може да ми препоръчате програма с която да ми ъпдейтне драйверите? Нещо като Uniqble drivers, самоче без нея защото от нея си инсталнах един драйвер и компа се бъгна и трябваше през сейф мод да влизам да го отстраня.

Трябва ни малко помощ. На пример какви параметри има компа ти. Как си го изчистил със вируси, и кои програми си използвал за почистването им.

А проблема да не е от както използваш тази програма, Draiver Update.

Link to comment
Сподели другаде

Значи ще изтегла еверст и ще едитна поста. Ставали? http://prikachi.com/images.php?images/360/5835360q.png Ако трябва нещо друго кажете, защото си нямам и напредстава кое трябва да снимам :D .
Link to comment
Сподели другаде

Значи ще изтегла еверст и ще едитна поста. Ставали? http://prikachi.com/...60/5835360q.png Ако трябва нещо друго кажете, защото си нямам и напредстава кое трябва да снимам :D .

Защо не се опиташ да си го преинсталираш най-добре, и да си изтеглиш официалните драйвери за твоя модел от сайта на леново? Това ще ти отнеме много по-малко време.Виж ръководство за инсталация и преинсталация на Windows 7.

Link to comment
Сподели другаде

Няма да мога да го преинсталирам и нямам windowsa на диск.

Ще можеш ли да направиш една снимка на Диспечера на устройства.

Ако не знаеш как да стигнеш.

Десен бутон на Моят компютър=>Управление=> Диспечер на устройства.

Да видим как стоят нещата със драйверите.Даже ще те помоля преди да направиш снимката първо да разклониш IDE ATA/ATAPI контролери, и тогава снимка.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...