Jump to content

Dropbox или Box.com


Гост barutchiev

Препоръчан пост

Здравейте съфорумци,

трябва ми някоя облачна кутия за синхронизация на файлове м/у компютри и телефона си(andrioid os).Като,че ли Dropbox И Box.com са най-добрите за това.Като оставим безплатното пространство което всяка дава,бихте ли ми препоръчали коя е по-добра за ползване?

Link to comment
Сподели другаде

Dropbox гонят лимит за трафик и те следят кога ще го надхвърлиш. При повечко файлове доста сполучливо се надхвърля този лимит, след което те запорират и губиш достъпа до файловете. Ще чакаш някакви седмици, докато те пуснат отново. Целта им е да си платиш. :)

И до днес все още не съм научил как ви лъжат да качвате файлове там.

Link to comment
Сподели другаде

Dropbox гонят лимит за трафик и те следят кога ще го надхвърлиш. При повечко файлове доста сполучливо се надхвърля този лимит, след което те запорират и губиш достъпа до файловете. Ще чакаш някакви седмици, докато те пуснат отново. Целта им е да си платиш. :)

И до днес все още не съм научил как ви лъжат да качвате файлове там.

А коя е най-добрата алтернатива според теб?

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря на всички за мненията! Не стигнах до решение за това кой "облачна" услуга да използвам,защото много ми препоръчаха и "SkyDrive" съвсем се обърках :)
Link to comment
Сподели другаде

Момчета,направих си един тест м/у Drpbox,Box и Google drive.Мога да кажа,че Dropbox-а синхронизира в Пъти по-бързо от другите 2.Не е за вярване каква е разликата!
Link to comment
Сподели другаде

А да добавя и разочарованието си от Goole drive.Освен бавното синхронизиране,забелязах и друг минус.Когато изтрия нещо от там ми отива в "кошчето"Това до някъде е добре,но когато реших да изтрия и от там файловете,се оказа,че не мога.Тъй като във въпросната папка имаше други папки,в тях други,а в тях уърдовски документи,се оказа,че преди това трябва да влезна да изтрия тези уърдовски документи,след това мога да премахна папката в които са,след това другата и т.н.-НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРЕМАХНЕ ГЛАВНАТА ПАПКА ДИРЕКТНО! Ако работим с добре организирани документи в отделени папки-премахването им е много изнервящо и трудоемко! При Dropbox-а всичко е елементарно и бързо!
Link to comment
Сподели другаде

При Dropbox-а всичко е елементарно и бързо!

 

 

И пак... и пак... и пак - ще се повторя!

. :)

Ако за един ден 33 човека дръпнат файла ти (с големина 300 MB) акаунта ти ще бъде автоматично блокиран, задето 33 човека са си осмилили да свалят туй що си им предложил за споделяне! Внимавай сега в картинката! Внимаваш ли? Не внимаваш! Ако от акаунта ти дърпат и друг такъв файл, делиш на две и така 16 човека могат да ти блокират акаунта за една нощ. :) Под "блокиран" се има предвид всички файлове да ти бъдат запорирани за сваляне и споделяне, сиреч без достъп!

"Links that use up more than 10GB/day for Basic (free) accounts and 250GB/day for Pro (paid) accounts are automatically suspended."

Хайде сега, Честито на печелившия! БРАВО! Вие спечелихте току що безплатен хостинг! :D

Link to comment
Сподели другаде

И пак... и пак... и пак - ще се повторя!

. :)

Ако за един ден 33 човека дръпнат файла ти (с големина 300 MB) акаунта ти ще бъде автоматично блокиран, задето 33 човека са си осмилили да свалят туй що си им предложил за споделяне! Внимавай сега в картинката! Внимаваш ли? Не внимаваш! Ако от акаунта ти дърпат и друг такъв файл, делиш на две и така 16 човека могат да ти блокират акаунта за една нощ. :) Под "блокиран" се има предвид всички файлове да ти бъдат запорирани за сваляне и споделяне, сиреч без достъп!

"Links that use up more than 10GB/day for Basic (free) accounts and 250GB/day for Pro (paid) accounts are automatically suspended."

Хайде сега, Честито на печелившия! БРАВО! Вие спечелихте току що безплатен хостинг! :D

Здравей,това наистина е така,но на мен този облак не ми е за да разпространявам файлове,а за лична употреба! 10 гб. на ден,за да имам достъп от всякъде до файловете си ме устройва .А и като се замисля,тогава дърпането няма да е с линк и не съм на ясно дали има лимит.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...