Jump to content

Статия: Запиши Безплатно


Препоръчан пост

Наистина, ако целта е просто търсене на безплатна програма за прогаряне на дискове, с чиста съвест бих ти препоръчал тази, която ползваш в момента и ImgBurn, която просто няма грешка при мене до момента...
Link to comment
Сподели другаде

Free Easy CD DVD Burner за пръв път я чувам, така че не бих я нарекъл въобще известна за каквото и да било. CDBurnerXP е доста популярна програма за запис на дискове като цяло, но не бих я определил като известна за рипване.

И все пак, кои ще ми предложите като изпитани програми за целта?

Link to comment
Сподели другаде

Е, то няма универсална програма за рипване. Ако кажеш какво точно ти трябва, ще се препоръча конкретно.

Предимно да рипва от защитени дискове дори и да са надраскани в различни формати без загуба на качество по възможност и да го подобрява.

Link to comment
Сподели другаде

Най-добрият аудио рипър си остава Exact Audio Copy. Тук има ръководство. Конкретно за защитени дискове можеш да опиташ и Audiograbber. BonkEnc е друга доста симпатична програма за рипване на аудио дискове.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 years later...
По темата за запис на видео имам един проблем - как мога да запиша видео клипове от You Tube , които са MP4, на CD и да ги гледам на обикновен DVD player. Май тр да се конвертират но не зная с коя програма да ги превърна във видео файлове
Link to comment
Сподели другаде

@IRISS,

За да гледаш клипчета от YouTube на DVD player трябва да ги конвертираш в DVD-Video формат. За целта може да използваш WinAVI или convertXtoDVD (както каза Night_Raven). Но не съм сигурен дали DVD-то ще разчете DVD-Video, записано на CD. Предполагам, че ще трябва да записваш на DVD дискове.

Link to comment
Сподели другаде

Защо клиповете трябва да са в DVD-Video формат?Аз ги правя в AVI с Format Factory.

http://softvisia.com...d.php?view.1434

Клиповете може да се запишат и на DVD диск.Няма проблем за възпроизвеждане на DVD player.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...